הדף נטען.. המתן בבקשה!

הדף עדיין לא מופיע? לחץ כאן

אינדקס הפורומים של ConSouls
!בדקו איך אתם יכולים לתרום לאתר
 חזרה לאתר  •  אינדקס הפורום  •  צ'אט  •  שאלות נפוצות FAQ  •   חיפוש בפורום  •  רשימת חברים  •  קבוצות משתמשים   •  הרשמה  •  פרופיל  •  התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות  •  התחבר
 ליניב slim, ושאר הפורום... צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב
מחבר הודעה
Yaniryb
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: רביעי יול' 24, 2013 ב-09:22 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

בנושא הזה אני ירצה לשמוע את דעתכם בנוגע לשאלה , האם אתם רוצים לפתוח קטגוריה חדשה לטלפונים חכמים, שבה תוכלו לקבל עידכונים על מכשירים חדשים שיוצאים , עידכוני תוכנה חדשות, משחקים וכו, פורם כזה יהיה ניתן לפתח בדרכים שונות.

השאלה היא האם יש קבוצה גדולה של אנשים שרוצים פורום טלפונים/סמארטפונים?
ואם כן מה דעתך slim , בנושא?

תקשיב אני יקטר כאן כמה שבא לי וגם אם בע לי אני יכתוב בשגיות קתיב יש לכ בהיה עם זא?! אם מישהו כאן אכי אוהב את ריימן זה אני ויש לי סכות להגיד כאן מה שבע לי! אז SUPER טמבל תקשיב אני היה מופתה אם יש לך חברים ביכלל אם כל הערות המצבנות שלך סתום! כבר

Wise man once said, put your brain in gear before activating your fingers! Be smart!
Slim
מנהל אתר
מנהל אתר

הודעהפורסם: רביעי יול' 24, 2013 ב-11:31 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

בהחלט טלפונים\סמארטפונים (למען האמת הייתי מוסיף גם טאבלטים) מהווים נתח שוק גדול היום מבחינת גיימינג
אבל השאלה אם מספיק דיון ראשי ורשמי לעניין הגיימינג בסמארטפונים\טאבלטים או
שיש מספיק צורך לפתוח פורום חדש ושלם לעניין, האם הוא יהיה פעיל מספיק להצדיק את עצמו וכמובן יש צורך שיהיה מי
שיתפעל אותו כי כרגע האחראים בפורומים לא עושים עבודה מספקת ויש צורך במינויים חדשים.

בגדול כן הייתי רוצה לפתוח בעתיד פורום (וגם להוסיף לאתר) שיהווה מקום לדון במכשירים ניידים בכלליות
הכוונה להכללה לכל סוגי הניידים שבהם ניתן לשחק כגון סמארטפונים, טאבלטים, שילד של Nvidia ואחרים,
יש כל מיני מכשירים ניידים, חלקם מוקדשים בעיקר לגיימינג וחלקם לא בהכרח, אז זה יהיה מקום
לדון בכולם, ניתן לפתוח דיון לכל מכשיר וכפי שאתה מסביר להתעדכן בחדשות, עדכוני תוכנות וגם דברים שפחות קשורים
לגיימינג אבל קשורים למכשירים הללו, כל מה שמעניין את חברי הקהילה. Smile

אז בכל מקרה אפשר להגיד שזה די בתוכניות  אבל לא בטוח מתי נעשה את הצעד הזה,
אשמח גם לשמוע מה דעתכם וכמה יש דרישה לזה, כמובן מה שישפיע הוא גם הפעילות בפורומים בכללי
אנחנו עדיין בתקופת יובש יחסית אז אולי כדאי שנצא ממנה קודם לפני שנשקול להוציא את זה לפועל.

הקהילה היא הכוח שלנו ואנחנו צריכים יותר פעילות, יותר מגיבים, יותר פותחי דיונים, ככל שתהיה יותר פעילות
זה יגרור גם אחרים להיות יותר פעילים ויביא לכאן עוד משתמשים חדשים ובכללי זה נותן לנו בוסט נוסף להתפתח Smile
ההתפתחות היא אפשרות לפתיחת פורומים חדשים והתרחבות ושיפורים נוספים, ככה שכל פעילות שלכם חשובה מאוד
וכל אחד יכול להשפיע בקלות!

כמו שהזכרתי קודם יש את האפשרות של דיון ראשי לעניין, אז אפשר גם להתחיל ממנו ולראות איך הוא זורם, כמה פעילות
יש בו ולפי הדרישה בעתיד הקרוב נשקול את הפתיחה של הפורום החדש

אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: שישי יול' 26, 2013 ב-11:05 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אוקי , זה די ענה על הכלSmile

ניראה איך להניע דברים.

תקשיב אני יקטר כאן כמה שבא לי וגם אם בע לי אני יכתוב בשגיות קתיב יש לכ בהיה עם זא?! אם מישהו כאן אכי אוהב את ריימן זה אני ויש לי סכות להגיד כאן מה שבע לי! אז SUPER טמבל תקשיב אני היה מופתה אם יש לך חברים ביכלל אם כל הערות המצבנות שלך סתום! כבר

Wise man once said, put your brain in gear before activating your fingers! Be smart!
kultuk
כתב ביקורות
כתב ביקורות

הודעהפורסם: שישי אוג' 02, 2013 ב-10:09 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אם רק מישהו היה מעלה דבר כזה בעבר... המממממ... Smile

ומעבר לפינה בפורום, חושב שיש לזה משקל בתור פינה באתר... ביקורות אנדרואיד/IOS וכל שאר החרא הזה Smile

אני, ענק, יפה וחזק.
מיאו.
הצג הודעות מלפני:      
פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב

קפוץ אל:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה