הדף נטען.. המתן בבקשה!

הדף עדיין לא מופיע? לחץ כאן

אינדקס הפורומים של ConSouls
!בדקו איך אתם יכולים לתרום לאתר
 חזרה לאתר  •  אינדקס הפורום  •  צ'אט  •  שאלות נפוצות FAQ  •   חיפוש בפורום  •  רשימת חברים  •  קבוצות משתמשים   •  הרשמה  •  פרופיל  •  התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות  •  התחבר
 Dragon Age: Origins צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב
מחבר הודעה
רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: ראשון נוב' 08, 2009 ב-06:38 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

איזו שנה טובה להיות אוהד ז'אנר התפקידים; זמן קצר לאחר שחרור Demon's Souls המשובח, שוחרר Dragon Age של BioWare, שגם כן עושה חסד לז'אנר. ממוצע ציונים עומד על 89.70%.

בביקורת של IGN נטען שזה משחק נהדר, עמוק ביותר שיכול לשאוב לתוכו לשעות רבות מאוד, אך בחיסרון מציינים טקסטורות מרוחות מעט ונפילות פריימים. כמו כן, טוענים שגרסת הקונסולות היא מעט יותר קלה מזו של ה-PC, ואני מקווה שזה לא אומר שהמשחק קל בשום צורה.

לידור, הבנתי שיש לך את המשחק, אני מניח שאת גרסת ה-PC. עד כמה התקדמת? עד כמה הוא טוב, לדעתך?

כאוהד מתחיל של ז'אנר התפקידים (לא בתורות) ומכור מאוד, אני בהחלט פוקח עליו עין, אך מכיוון שרק יצא, אני לא ממהר לקנות כי יש לי אחרים לקנות ולסיים. הוא בינתיים לא בורח לשום מקום.

הדגמה של המשחק ב-E3 2009

Jack Frost
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: ראשון נוב' 08, 2009 ב-15:52 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

יש לי למחשב והוא מצוין כמו כל משחק של בייואר. אני עוד בהתחלה כמובן. והמשחק חובה לחובבי הRPG

לא מבין איך קנית את אובליביון במקום

Image
shgadlic
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: שלישי נוב' 10, 2009 ב-08:52 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

הבעיה האמיתית בגרסת הקונסלות של דגרון אייג זו השליטה. יש לא מעט תפריטים ודברים שצריכים להיות במקביל שפשוט לא ניתן לעשות כמו שצריך עם קונטורלר. אני מניח שלידור יוכל לאשר את טענה זו - שבתכלס היא לא שלי אלא של שחקנים אחרים, אני לא ביודק חובב RPG.

The Out Campaign: Scarlet Letter of Atheism
הצג הודעות מלפני:      
פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב

קפוץ אל:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה