הדף נטען.. המתן בבקשה!

הדף עדיין לא מופיע? לחץ כאן

אינדקס הפורומים של ConSouls
!בדקו איך אתם יכולים לתרום לאתר
 חזרה לאתר  •  אינדקס הפורום  •  צ'אט  •  שאלות נפוצות FAQ  •   חיפוש בפורום  •  רשימת חברים  •  קבוצות משתמשים   •  הרשמה  •  פרופיל  •  התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות  •  התחבר
 Xbox One | הדיון הרשמי צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב
מחבר הודעה
Yaniryb
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: שישי יונ' 07, 2013 ב-06:23 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

עוד שמועה שמופרכת:

“We designed Xbox One so game publishers can enable you to trade in your games at participating retailers. Microsoft does not charge a platform fee to retailers, publishers, or consumers for enabling transfer of these games.”

Microsoft says "your friends and family, your guests and acquaintances get unlimited access to all of your games. Anyone can play your games on your console--regardless of whether you are logged in or their relationship to you." The company added that “Xbox One is designed so game publishers can enable you to give your disc-based games to your friends. There are no fees charged as part of these transfers

מקור: מייקרוסופט!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ויש באתר שלהם הסבר על כל השמועות והסברים מפורטים.

בקיצור גולן, תפסיק להעלות שמועות ולהתיחס אליהם כחדשות ולגרום למהמות בגלל חרטא שרץ באינטרנט, בנוסף אני לא מבין למה אנשים חשבו שהאקס בוקס 1 יקרא 720, זו התעלמות מוחלטת מהעיקרון שלפיו בנו את האקס בוקס 360, שהיה אמור להיות מרכז הסלון של המשפחה, ומה העקרון של 720? כלום טימטום מוחלט.

תקשיב אני יקטר כאן כמה שבא לי וגם אם בע לי אני יכתוב בשגיות קתיב יש לכ בהיה עם זא?! אם מישהו כאן אכי אוהב את ריימן זה אני ויש לי סכות להגיד כאן מה שבע לי! אז SUPER טמבל תקשיב אני היה מופתה אם יש לך חברים ביכלל אם כל הערות המצבנות שלך סתום! כבר

Wise man once said, put your brain in gear before activating your fingers! Be smart!
I.T.P
מנהל
מנהל

הודעהפורסם: שישי יונ' 07, 2013 ב-09:53 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אני ממש מקווה שהקונסולה הזאת תדעך עד מוות, לחייב את הלקוחות להתחבר כל 24 שעות ולמנוע לחלוטין מכירות של משחקים משומשים ע"י שינוי מהותי של כללי המשחק זה לא מתקבל על הדעת.

מה יקרה כשיכבו את השרתים של האקסבון? פוף, הלכו כל המשחקים שלך.

Image

Image
Meta Ridley
חבר צוות
חבר צוות

הודעהפורסם: שישי יונ' 07, 2013 ב-10:16 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

למי שרוצה לקרוא את כל המידע החדש על האקסבוון (לא יודע אתם תרצו) אפשר לקרוא את זה כאן

http://www.ign.com/articles/2013/06/06/microsoft-details-xbox-one -used-games-always-online

כל פעם שאני שומע יותר ויותר על הקונסולה, זה מה שישר קורה לי

אני באמת לא מבין איך קונסולה כזאת יכולה להיות קיימת. למה הם חשבו שאנשים יאהבו את זה? הם הולכים נגד כל הדברים שגיימרים אוהבים. אויש אתם נותנים לי להלוות משחק לחבר אחד? אויש תודה לכם מייקרוסופט אתם כאלה רחמנים! אז אני יכול לשחק 24 שעות שלמות אם האינטרנט שלי היה מחובר מתישהו? אויש ממש פאקינג תודה.

מה אני עושה במצב שהספקית אינטרנט שלי עושה בעיות? או שאני מחליף ספקית בכללי? אני אמור להידפק ולא לשחק באקסבוון שלי?

זין על הקונסולה הזאת, ברצינות. אני לא רוצה שמייקרוסופט ימותו, אבל אני מקווה שהם יפלו ויבינו את הטעות שלהם.

שחקן מכור

הודעהפורסם: שבת יונ' 08, 2013 ב-20:41 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

זה באמת נכון שלא יהיה אפשר לשחק במשחקים שמאשלים ?
Meta Ridley
חבר צוות
חבר צוות

הודעהפורסם: שבת יונ' 08, 2013 ב-20:55 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

זה באמת כלכך קשה לקרוא כמה הודעות אחורה מאיר? אם היית קורא היית מבין שכן, משחקים משומשים מוגבלים. זה לא בלתי אפשרי להשתמש בהם, אבל אם המפתחת מחליטה היא יכולה לחייב את השחקן לשלם על משחק משומש.

שחקן מכור

הודעהפורסם: ראשון יונ' 09, 2013 ב-17:01 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אבל זה לא יכול להיות שזה יגרום לחברות לייצר רק משחקים ל XBOX ONE ? כי כך הם לא יפסידו כסף
Meta Ridley
חבר צוות
חבר צוות

הודעהפורסם: ראשון יונ' 09, 2013 ב-17:20 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

החברה היחידה שתעשה את זה אלה EA כי הם זונות כסף.

שחקן מכור

הודעהפורסם: ראשון יונ' 09, 2013 ב-19:41 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אפיק אני יודע שאני שואל הרבה שאולות אז על תעצבן עלי אבל למה XBOX ONE דורש חיבור כל 24 שעות ?
דרך הגב אני חושב שזה הצעד הכי מטומטם שלהם מה אם יום אחד אני לא יוכל לשחק עכשיו זה ברור שפס 4 ינצח
edward
שחקן עם עתיד
שחקן עם עתיד

הודעהפורסם: ראשון יונ' 09, 2013 ב-20:22 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

מאיר-
הסיבה שהאקסבוקס וואן דורש חיבור כל 24 שעות היא שזה מין מנגנון נגד פיראטים שמורידים משחקים בחינם. באקסבוקס 360 (הקונסולה הקודמת של מייקרוסופט) אנשים יכלו להוריד משחקים ולהריץ אותם חופשי, אך זה מנע מהם להתחבר לאינטרנט ולכן יכלו לשחק רק במשחקים שלא דורשים חיבור לאינטרנט. עכשיו כשאתה מחוייב להתחבר פעם ב24 שעות אין לך מנוס מלהתחבר לאינטרנט, ולכן כשמישהו ישחק במשחק פרוץ המכשיר ישים לב לכך ולא יתן למשתמש להפעיל את האקסבוקס עד שהוא יתחבר לאינטרנט.
בנוגע לשאלה השניה, זה לא פועל בצורה כזאת. אתה יכול לא לגעת באקסבוקס וואן במשך שבועות ולא יקרה כלום, אך ברגע שתרצה לשחק תצטרך לאמת שוב את עצמך בעזרת התחברות לאינטרנט.
מקווה שעזרתי, ואם משהו לא מובן רק תשאל.

שחקן אלוף

הודעהפורסם: ראשון יונ' 09, 2013 ב-20:49 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

עוד 5 שנים בבסיסים בצבא יהיה ראוטרים בשביל זה.
ובטח בישראל אנשים יקנו את המכשיר ולא יבינו איך להפעיל אותו אחרי שיחליפו ספק אינרנט או משהו בסגנון.

mesh1s
שחקן עם עתיד
שחקן עם עתיד

הודעהפורסם: ראשון יונ' 09, 2013 ב-23:36 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

חחח שמעתי שגם המשחק שקונים מיועד רק ל10 שחקנים בלבד שישחקו בו. מסתבר שהמצלמה של הקינקט מזהה וזוכרת פרצופים ששיחקו במשחק ואם תתנו לשחקן ה11 לשחק המשחק פשוט לא יפעל.
Yaniryb
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: שני יונ' 10, 2013 ב-08:07 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אני באמת לא מבין פה אנשים, אתם רצים על שמועות בכוח, כל הקונסולות שלנו מחוברות לאונלין 24 שעות , דבר נוסף WTF ? ברור שהוא נמצא לך על ההרדיסק כל הזמן! והוא עובד, הסיבה שהוא מחובר לחשבון שלך הוא כידי שאתה הולך לשחק אצל חבר שלך בקונסולה שלו אתה מחבר את החשבון שלך ואתה יכול לשחק .

בנוסף כן אתם צודקים אחרי 30 יום, אם אתם לא משחקים במשחק ובא לכם שוב לשחק בו שוב, זה בהחלט מעצבן אתם צריכים לחכות ל-20 עד 30 דקות של עידכון  שהמכשיר מוריד קוד למכשיר וזהוא , יש שני אופציות פה:

1) להוריד את הקובץ הזה.
2) אם הקונסולה תעבוד במצב LOW POWER אפשר יהיה להוריד תעדיכון/עידכונים אונלין בזמן שהמכשיר ישן , דהינו לעקוף את זה בצורה של הורדה קבועה של עידכונים שיעשו ברקע של המכשיר.

לחלק המעצבן,

יש למשתמש 500 גיגה  לשימוש על המכשיר שזה בימינו כלום! ולא ניתן להחליף את ההרדיסק , אלא רק להוסיף זיכרון נוסף בצורה חיצונית ומי יודע מה יהיה אפשר להוריד אליו.

אפשר להיות לא מחובר ל-24  שעות ולשחק אופליין ואחרי אותם 24 שעות לא תוכלו לשחק כל עוד לא תתחברו שוב, אבל אתם כן יכולים לראות סרטים ומוזיקה, על העובדות הללו אתם יכולים לצרוח ולהתעצבן, אבל הסיבה לזה היא DRM כי אם תחשבו על זה אתם משחקים אצל מלא אנשים את המשחק שלכם חייבים לבדוק שהכול בסדר וחוקי, אני לא תומך אבל לא רואה פיתרון טוב יותר.

שאלה לי לרובכם אם אתם גיימרים ומשחקים משחקים מקורים, האם אתם מנותקים ליותר מ-24 שעות? ולמרות שאנחנו חיים במדינת עולם 3 ,עדין אתם מחוברים 24 שעות ורוב הזמן אין בעיות באינטרנט אבל תכלס זה לא כזה משנה.

אם זה באמת משנה לכם, אתם יכולים לבחור בארנק שלכם, תזכרו את RE ME, ברגע שאנשים לא קנו את זה הם הבינו שמה שהם עשו הייה דבילי, אבל אף אחד פה לא יצא בצעקה נגד המהלך שלהם על ה-3DS, אבל הם הבינו את זה ולא עשו אותו צעד בREAVLATION, ואולי אם מספיק אנשים יחליטו לא לקנות ויסבירו למייק תבעיה כניראה זה לא יהיה בקונסולה הבאה שלהם או ירד בעדיכון הבא.

לגבי הקינקט החדש, כן זה מעבן הקטע הזה עם הקינקט ומפחיד אבל! ניתן יהיה לכבות אותו ולהשתמש בשיטה הרגילה של השליטה, ככה שהאח הגדול לא יכול לתפוס אותכם מאוננים בסלון.

הדבר האחרון לפני שאני מתחיל ללמוד, "אין משחקים","מה הם הכריזו רק על שני משחקים בהכרזה", תחכו חברים תנשמו, הם אמרו שכמה ימים אחרי זה יש את E3 ושם הם יתרכזו במשחקים וזו הייתה בסך הכל הכרזה.

ולסיכום, אני לא פאנבוי של אף אחד אני פשוט לא רץ קדימה ונזיון משמעות אלא מחכה להסבר ישיר מהחברה, אז אל תהיו בבונים, E3 מעבר לפינה..., ומי שבכל זאת רוצה להתנהג כמו בבון תתחילו להשחיז מקדלות כי תמיד יש על להתלונן.

תקשיב אני יקטר כאן כמה שבא לי וגם אם בע לי אני יכתוב בשגיות קתיב יש לכ בהיה עם זא?! אם מישהו כאן אכי אוהב את ריימן זה אני ויש לי סכות להגיד כאן מה שבע לי! אז SUPER טמבל תקשיב אני היה מופתה אם יש לך חברים ביכלל אם כל הערות המצבנות שלך סתום! כבר

Wise man once said, put your brain in gear before activating your fingers! Be smart!
GolanBerlin
חבר צוות
חבר צוות

הודעהפורסם: רביעי יונ' 12, 2013 ב-08:43 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אז יניר, מה דעתך? אני אישית התלהבתי. יש לקונסולה בלעדיים שמאד מפתים אותי. אני שוקל לרכוש את האקסבון בהשקה.
adom4
שחקן מתקדם
שחקן מתקדם

הודעהפורסם: רביעי יונ' 12, 2013 ב-14:39 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

דון מאטריק נותן תגובה מרגיעה לאנשים שאין להם אינטרנט:
Slim
מנהל אתר
מנהל אתר

הודעהפורסם: רביעי יונ' 12, 2013 ב-15:41 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

לול כן, זה באמת בעייתי  למשתמשים מסויימים אבל זו ההחלטה שהם הגיעו אליה בינתיים וזה גם חלק מהדברים שאני מקווה
שאולי יחליטו לשנות, אם כי אני בספק :\

מה שכן, אני לא מכיר אף אחד שאין לו אינטרנט בבית ולי יש אינטרנט ללא הפסקה ב-15 שנים האחרונות
ככה שלרב האנשים זו לא בעייה גדולה ועל זה הם מסתמכים, אולי חילים יתבאסו כי לא יוכלו לקחת לבסיס חח (או לקחת רק ליום אחד)

יש למיקרוסופט שלושה דברים עיקריים שיכולים להרתיע אנשים, ההגבלה החלקית על החלפת\העברת משחקים משומשים
לקונסולות אחרות, הצורך בחיבור לרשת פעם ב-24 שעות ושהקונסולה לא ריג'ן פרי לפי מה שידוע.
פה היתרונות הן של הפס4 אבל חוץ משלושת אלו לדעתי הן די דומות בגדול, מבחינת משחקים אקסקלוסיביים שזה גם עניין חשוב
לדעתי הוואן מובילה לבינתיים (עד שסוני יחשפו עוד כותרים טובים ובלעדיים)

פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב

קפוץ אל:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה