הדף נטען.. המתן בבקשה!

הדף עדיין לא מופיע? לחץ כאן

אינדקס הפורומים של ConSouls
!בדקו איך אתם יכולים לתרום לאתר
 חזרה לאתר  •  אינדקס הפורום  •  צ'אט  •  שאלות נפוצות FAQ  •   חיפוש בפורום  •  רשימת חברים  •  קבוצות משתמשים   •  הרשמה  •  פרופיל  •  התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות  •  התחבר
 Xbox Live צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב
מחבר הודעה
ZeldaOfTime
שחקן אלוף
שחקן אלוף

הודעהפורסם: ראשון נוב' 24, 2013 ב-12:15 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

היי,
וואו מזמן לא הייתי פה, נראה לי שזה המקום היחיד שאני יכול לחזור אליו, בכל מקרה...
יש לי כמה שאלות, לאחיין שלי יש יום הולדת ואני רוצה לקנות לו כרטיס כזה של ה-xbox live הגולד או משהו כזה.
טוב אז השאלות הן:
1. יש לכם כרטיס מומלץ שווה לקנות לו?
2. האם אפשר להוריד שם משחקים נורמלים כגון (BlackOps, Battlefiled, pro, fifa וכו...) משחקים כבדים.

אשמח לתגובה.
תודה רבה לעוזרים
Slim
מנהל אתר
מנהל אתר

הודעהפורסם: שני נוב' 25, 2013 ב-10:38 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

היי, לאקסבוקס 360\וואן יש שני סוגי כרטיסים שניתן לקנות:
"כרטיס גולד" - מנוי Gold נותן בעיקר למשתמש את האפשרות לשחק אונליין במשחקים ועוד כמה פיצ'רים
כמו שמירת שמירות משחקים בענן, שימוש באפליקציות שונות, קבלת הנחות\מבצעים שבועיים וכד'
ניתן לקנות כרטיסים כאלו לתקופות שונות כמו חודש\3חודשים\שנה
לאחרונה מיקרוסופט יצאו במבצע שכל מנוי גולד יכול להוריד בחינם שני משחקים מלאים בחודש
אי אפשר לדעת איזה משחקים מחלקים בכל חודש וצריך לחכות, המשחק הראשון מוכרז ב-1 לחודש והשני ב-16
אבל אני לא בטוח עד מתי המבצע הזה נמשך, אני חושב שקראתי שעד סוף 2013 אבל אולי יחליטו להאריך

הסוג השני - מה שהיה כרטיס נקודות מיקרוסופט והיום זה פשוט כרטיס שמכיל סכום כסף כלשהו
צריך לקנות לפי סוג החשבון של המשתמש (בדולרים לחשבון אמריקאי, בפאונד לבריטי וכו')
את הכסף הזה מכניסים לחשבון (פשוט מכניסים את קוד הכרטיס ומזדכים) ואיתו אפשר לקנות כל משחק\ים
שיש במרקטפלייס שזה כולל גם משחקים כבדים (שכמובן יעלו יותר) וגם משחקי ארקייד ולהוריד
אותם ישירות לקונסולה

שחקן אלוף
שחקן אלוף

הודעהפורסם: שני נוב' 25, 2013 ב-12:21 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

מעולה!
תודה רבה על התגובה
ZeldaOfTime
שחקן אלוף
שחקן אלוף

הודעהפורסם: שני נוב' 25, 2013 ב-13:57 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

איפה אפשר לראות את המחירים של המשחקים שהם מציעים לקניה במארקטפלייס?
Slim
מנהל אתר
מנהל אתר

הודעהפורסם: שני נוב' 25, 2013 ב-18:57 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

לאיזה איזור של המרקטפלייס אתה צריך? בגדול הכל יכול להעשות דרך האתר של xbox.com זה די פשוט Smile

אתה פשוט עושה חיפוש לשם המשחק שמעניין אותך ונכנס לעמוד של המשחק, שם אתה יכול לראות כמה עולה לקנות אותו
ואת ה-DLC שלו אם יש וכו'
כדי לעבור למרקטפלייס של מדינה\איזור אחר פשוט תלחץ על שם המדינה (שאתה עכשיו באתר שלה) שנמצא בחלק הכי תחתון של המסך
זה יעביר אותך לעמוד שבו ניתן לבחור מדינה אחרת וכך לראות את המחירים במרקטפלייס המתאים לה Smile

למשל של אנגליה זה: קישור

ושל ארה"ב זה: קישור

וזה של ישראל אגב: קישור

פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב

קפוץ אל:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה