הדף נטען.. המתן בבקשה!

הדף עדיין לא מופיע? לחץ כאן

אינדקס הפורומים של ConSouls
!בדקו איך אתם יכולים לתרום לאתר
 חזרה לאתר  •  אינדקס הפורום  •  צ'אט  •  שאלות נפוצות FAQ  •   חיפוש בפורום  •  רשימת חברים  •  קבוצות משתמשים   •  הרשמה  •  פרופיל  •  התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות  •  התחבר
 DiRT 2 (גזר הדין שלי, בעמוד 6) צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב
מחבר הודעה
רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שישי יול' 17, 2009 ב-00:22 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

כחובב מירוצים, DiRT 2 הוא אחד המשחקים הכי מצופים עבורי השנה, ולמרות שקודמו היה מדהים, DiRT 2 הולך לשפר אותו בכל מובן אפשרי. עכשיו שוחרר מועד השקה של המשחק - 8 בספטמבר באמריקה, כאשר בבריטניה יושק 3 ימים אח"כ 11 בספטמבר (לא מעט משחקים מצוינים אמורים לצאת בחודש זה). גרסת המחשב אפילו יותר מכך כדי לשלב בה את התמיכה ב-DirectX 11.

רקע, כולל פרטים על DiRT 2

נערך לאחרונה על-ידי רונן יצחק בתאריך שני ספט' 21, 2009 ב-22:42, סך-הכל נערך פעם אחת
shgadlic
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: שישי יול' 17, 2009 ב-09:51 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

גם יוצאת גרסה לWII. נקווה שתהיה שווה משהו ושתדע לשלב את חיישני התנועה כמו שצריך, אבל מי יודע.

The Out Campaign: Scarlet Letter of Atheism
Nimiauredhel
שחקן אלוף
שחקן אלוף

הודעהפורסם: שישי יול' 17, 2009 ב-11:29 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

רונן יצחק כתב:

לא חבל? גם הגרפיקה וגם הפיזיקה תהיה נחותה משמעותית בגרסת ה-Wii Image

יש לך 20 משחקי מירוץ שונים, הוא בטוח נחות לאחד מהם ממילא. Image
shgadlic
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: שישי יול' 17, 2009 ב-11:51 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

בתכלס לא מעניין אותי DIRT2 כי אני לא חובב את הז'אנר, הוא די נחות בכל הנוגע למשחקיות.

רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שישי יול' 17, 2009 ב-16:07 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

shgadlic כתב:
בתכלס לא מעניין אותי DIRT2 כי אני לא חובב את הז'אנר, הוא די נחות בכל הנוגע למשחקיות.

הסבר Image
shgadlic
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: שישי יול' 17, 2009 ב-17:41 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

מרוצי מכוניות, אתה צריך להגיע מנקודה A ל-B. הז'אנר הזה תקוע במקום הוא לא מתפתח. ואני לא מתכוון לגרפיקה או פיזיקה. פשוט זה שוב להגיע מנקודה A לB  זהו.

DARKES
שחקן מכור
שחקן מכור

הודעהפורסם: רביעי יול' 22, 2009 ב-04:18 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

רונן יצחק כתב:
shgadlic כתב:
מרוצי מכוניות, אתה צריך להגיע מנקודה A ל-B. הז'אנר הזה תקוע במקום הוא לא מתפתח. ואני לא מתכוון לגרפיקה או פיזיקה. פשוט זה שוב להגיע מנקודה A לB  זהו.

אבל השאלה הגדולה היא איך אתה מגיע מנקודה A ל-B, באיזו מיומנות וריכוז. גיליתי שהמשחק הזה דורש ריכוז רב כדי לעשות זאת. הוא פשוט עשוי טוב, ויש גם פיזיקה מרשימה ונזקים אשר ממש משפיעים על ביצועי הנהיגה. הוא בסדרה שלא התחילה היום, לכן מן הסתם הוא מביא נוסחה ישנה. עדיין, הוא כיפי מאוד. כמנוסה היטב בז'אנר הזה, הלוואי ומשחקי מירוץ רבים יגיעו לרמה של המשחק הזה.

התלונה היחידה שלי: הרכבים די צפים, כך שהם רגישים מדי להשפעות כביש וסביבה (מכאן הצורך בריכוז רב, כדי להיות תמיד בשליטה), וגם הפניות שלהם עדינות מאוד. זו תלונה שגם קיבלה ביטוי בביקורות, אבל למרבה המזל, DiRT 2 הולך לתקן את זה, בין יתר השיפורים Image

תעשה לי טובה.... Image
כמו שנאמר כבר זה להגיע מA לB. נכון שיש את הקטע של מה קורה בין לביו אבל היום זה כבר דבר דיי שולי והרוב זה אותו דבר. לפי דעתי צריך לבנות משחק מרוצים עם המכוניות הענקיות האלו (שיש להם צמיגים בגובה כמה מטרים והם תמיד נוסעות בסרטים על מכוניות רגילות, או קופצות מרמפה מעליהן) שהמשחק מתרחש ברחוב ואפשר להרוס שם כמעט כל דבר, למשל אתה יכול לעלות על מכוניות רגילות במטרה לעקוף אותן, או אם יש איזה בית אז אתה יכול להכנס בו ושבור אותו (נסחפתי קצת), ולדרוס עצים אבל עם מגזימים אז המשטרה רודפת אחריך וכו'... זה בעיני משחק שהוא דיי שונה ממשחקים אחרים.
להגיד לך את האמת אחד ממשחקי המרוצים הכי טובים ששיחקתי היה "לגו מרוצים". היית יכול לבנות מכונית משלך, והיו כל מיני דברים שהיית יכול לשגר על המתחרים האחרים כדי לעקוף אותם. בכל מקרה לא היה לו "פיזיקה" מתוחכמת וגם לא גרפיקה, אבל היו לו דברים אחרים שהפכו אותו למשחק ממש מקורי ואדיר. בנוסף אהבתי את STAR WARS: POD RACER לN64 (נסטולגיה...) היו בו מסלולים מטורפים ומלא דברים מגניבים בזמנו... וגם הייתי משחק באיזה משחק אופנועים ישן כזה (שאני אל זוכר את השם אולי מישו פה יודע) שיש בו שלב במדבר וכשמגיעים לגבול של השטח (לסוף השטח מתי שהם הפסיקו להרחיב את השלב) אז יש מין "קיר" מחול אבל אפשר לטפס עליו וכשמטפסים מעליו וממשיכים לנסוע אז פתאום שומעים פיצוץ ואתה והאופנוע שלך עפים בשמיים ואתה מתרסק כמה ק"מ מהקיר הזה... אחח הנסטולגיה... הייתי פשוט כל היום מגיע לקיר הזה ועף... הזמנים בטובים...

vg4ever כתב:
meir22 כתב:
קצת נכון אני נוב אבל יש לי גם סוני 3 אבל אף פעם לא כל כך הצלחתי להבין את הקונסולות אחרות היה לי פעם גימבוי

אחי אתה נשמה  מוגבל אם איך שאתה מנסה להביא את עצמך

רונן יצחק כתב:

אבל ההורים לא צריכים לדעת, נכון? אם תבוא, אני אתן לך סוכריה על מקל. כדאי לך.

shgadlic
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: רביעי יול' 22, 2009 ב-06:28 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

^
מה שהוא אמר.

Nimiauredhel
שחקן אלוף
שחקן אלוף

הודעהפורסם: רביעי יול' 22, 2009 ב-08:12 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

^
שניכם טועים. שחקו בז'אנרים שלכם ואל תתלוננו על ז'אנרים של אחרים מוציא לשון
shgadlic
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: רביעי יול' 22, 2009 ב-08:37 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

מה אתה רוצה מיקי, האהבה לז'אנר לא משנה את העבודה שהוא ז'אנר נחות. אני אוהב מאד רייל שוטר אבל הוא גם ז'אנר נחות.

Nimiauredhel
שחקן אלוף
שחקן אלוף

הודעהפורסם: רביעי יול' 22, 2009 ב-09:49 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אני לא מסכים. הז'אנר אולי מוגבל, אבל זה יותר שאלה של מה עושים איתו. אני חושב שיש לנו דוגמאות יפות לזה השנה.
shgadlic
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: רביעי יול' 22, 2009 ב-09:52 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אבל שום דבר לא חדש באמת. תן לי דוגמא למשחק שאכן חידש משהו בתחום מהשנים האחרונות ולא תתי-ז'אנר שכבר ראינו.
זה לא אומר שזה לא יכול להיות כיף לאנשים מסויימים וכן ז'אנר פופלרי אבל עדיין מוגבל מאד ולכן נחות.

Nimiauredhel
שחקן אלוף
שחקן אלוף

הודעהפורסם: רביעי יול' 22, 2009 ב-10:33 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

Dead Space Extraction הוא התקדמות משמעותית בשביל הז'אנר. ולא כל משחקי המירוץ הם אותו הדבר, תראה לי משחק כמו אקסייטבוטס Smile
shgadlic
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: רביעי יול' 22, 2009 ב-10:50 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אקסייטבוטס זה לא התקדמות זה רק שינוי, ותראה לי את השוני בין NFS לדירט לGT או לגריד או כל אלד מאותם כותרים? מלבד הפיזיקה יש שינוי במהות של המשחק? מממ לא, לפחות לא שינוי ששוה התיחסות כלשהו - התאמה של המכונית מבחינהת הלוק לא נחשבת.

Nimiauredhel
שחקן אלוף
שחקן אלוף

הודעהפורסם: רביעי יול' 22, 2009 ב-10:55 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

ובאיזה ז'אנרים כן יש התקדמות שהיא לא סתם שינוי? תראה את כל משחקי האסטרטגיה היום, כל ה-FPSים, כל ה-RPG למיניהם - כולם הגיעו לתקרת איכות מסויימת, ואין באמת התקדמות שהיא לא 'שוני'.
אבל אנחנו לא מדברים עליהם, אנחנו מדברים על זה שז'אנר המסילה מתפתח, ואמנם ז'אנר המירוצים עומד במקום אבל זה לא עושה אותו נחות.תמיד יש ז'אנרים שעומדים במקום בדור ואחרים שמתקדמים.

נערך לאחרונה על-ידי Nimiauredhel בתאריך רביעי יול' 22, 2009 ב-10:59, סך-הכל נערך פעם אחת
הצג הודעות מלפני:      
פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב

קפוץ אל:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה