הדף נטען.. המתן בבקשה!

הדף עדיין לא מופיע? לחץ כאן

אינדקס הפורומים של ConSouls
!בדקו איך אתם יכולים לתרום לאתר
 חזרה לאתר  •  אינדקס הפורום  •  צ'אט  •  שאלות נפוצות FAQ  •   חיפוש בפורום  •  רשימת חברים  •  קבוצות משתמשים   •  הרשמה  •  פרופיל  •  התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות  •  התחבר
 מדריך ל-Xbox 360 צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב
מחבר הודעה
Yaniryb
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: שבת יול' 18, 2009 ב-10:23 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

תוכן עניינים:

1) פתיחה.

2) סקירה של המכשיר.

3) חבילות וההבדלים.

4) אביזרים.

5) המלצות

1) פתיחה:

מדריך זה נכתב על מנת להשיב על מגוון השאלות אשר
חוזרות על עצמן וכך לעזור ולהקל על המשתמשים לדעת איזה חבילה לקנות ולמקד אותם ע"י כך שאת השאלות שלכם יכלו להיענות בקלות על ידי מדריך מסודר אחד.

2) סקירה של המכשיר:

Xbox 360  היא קונסולת ההמשך של קונסולת המשחקים Xbox של חברת מיקרוסופט והיא קונסולת המשחקים השנייה שהשיקה החברה.
הקונסולה, שבמהלך פיתוחה קיבלה את שמות הקוד Xenon, Xbox 2 ו-Xbox Next, נחשפה לעולם בערוץ MTV ב-12 במאי 2005 על ידי אלייז'ה ווד. באותה שנה בתערוכת E3, התערוכה הבינלאומית למשחקים אלקטרוניים, נחשפו הפרטים הטכניים של הקונסולה על ידי חברת מיקרוסופט. לקונסולה מעבד מתוצרת חברת IBM בעל 3 ליבות סימטריות שכל אחת רצה במהירות 3.2Ghz, מעבד גרפי 500Mhz של ATI, זיכרון של 512MB ותמיכה ב-WiFi. החברה השקיעה בפיתוח המוצר והשקתו סכום של כ-3.5 מיליארד דולר.

מיקרוסופט כיוונה להשקה עולמית והקונסולה הושקה ב-22 בנובמבר 2005 בצפון אמריקה לאחר מסיבת השקה במדבר מווהאבי, ב-2 בדצמבר באירופה וב-10 בדצמבר ביפן. עקב ביקוש גבוה ביותר בארצות הברית ובאירופה נרשמו חוסרים רבים במהלך ההשקה ובמספר החודשים שאחריה. למרות המאמצים לכבוש את השוק היפני התקבלה הקונסולה באופן צונן מצד הקהל היפני.

כמו בעלי ה-Xbox, בעלי ה-Xbox 360 יכולים להתחבר לשירות ה-Xbox Live של מיקרוסופט המאפשר להם להשתתף במשחקים מרובי משתתפים דרך האינטרנט . עם השקת ה-Xbox 360 שודרג השירות וכיום הוא מציע מגוון אפשרויות, הכוללות את ה-Xbox Live Marketplace, חנות וירטואלית להורדת גרסאות ניסיון של משחקים, משחקי ארקייד ישנים (Xbox Live Arcade), משחקים שפותחו על ידי מפתחים עצמאיים, קליפים של מוזיקה, וטריילרים ניתנת לאותם אנשים במה ליצירת משחקים ובמה לפיתוח רעיונות חדשנים כמו המשחק BRAID, כל משחק או מוצר בשירות ה-XBLA עולה נקודות של מייקרוסופט שאותם אפשר לרכוש בכסף ניתן לקנות בשירות זה : בגדים לאווטר , דמואים , דמיות למשחקים DLC , וכו'.

בכנס שנערך לפני תערוכת E3 של שנת 2006 הציג ביל גייטס, מנכ"ל מיקרוסופט, את שירות ה-Live Anywhere המאפשר משחק מרובה משתתפים על גבי פלטפורמות שונות. קרי, האפשרות לשחקן ב-Xbox 360 לשחק מול יריב המשחק את אותו משחק על מחשב אישי,עם שירות Windows live. בנוסף, תוכן הנרכש ב-Xbox Live כמו טריילרים וקליפים יהיה זמין להורדה ושימוש בטלפונים סלולאריים המבוססים מערכת הפעלה של מיקרוסופט.

בשנת 2005 יצאו מיקרוספוט עם שתי גרסאות התחלתיות שבניהם היו מעבדי 90 ננומטר וכרטיס מסך עם 90 ננומטר בלי יציאת HDMI שנקראו:  core, Premium

גירסאת : CORE ׁ(בסיס) הייה בה קונסולה  בלי זיכרון ככה שהייה צריך לקנות זיכרון בנפרד לשמירות, כבלים ,ושלט .

גירסאת :Premium בשונה מגירסאת הקור הייה בה  זיכרון של 20 GB , אוזניות לליב , וליב SILVER   לחודש(שירות האינטרנט של מיקרוסופט).

בהמשך השנים יצאה מיקרוסופט עם מספר שינוים בקונסולה בגלל בעיית ההתחממות,שעלתה למיקרוסופט מיליארדים של דולרים בהחזרות (כנראה ההחזר הכי גדול בהיסטוריה של מכשירים חשמליים), המטרה שלהם הייתה לפתור את הבעיה , השיטות שהם השתמשו כידי לעשות זאת הם: HITSEANKS , מאווררים חזקים ושקטים יותר אבל שום דבר לא עבד הבעיה חזרה.
אחרי חודשים של שמועות והשערות, מיקרוסופט שחררה ב28 במרץ שנת 2007 את ההודעה הרשמית בנוגע לגרסה החדשה של ה-Xbox 360.  

גירסאת ה: Elite  תכלול קונסולה חדשה בצבע שחור, שלט אלחוטי שחור, הארדיסק גדול במיוחד של 120 ג'יגה,כבל לחיבור משולב לטלוויזיות HD וטלוויזיות SDTV, חודש חינם ברשת  Xbox Liveואוזניות "מדונה" לשיחות קוליות ברשת,חיבור וכבל HDMI ואת שאר הבונוסים מגירסת ה-Premium.

גם הקונסולה עצמה תשתנה: בנוסף לצבע החדש, היא תכלול כאמור יציאת HDMI המסוגלת להעביר אותות וידאו וקול דיגיטליים, ותוכל לתפקד כממיר לשידורי טלוויזיה על גבי הרשת (IPTV). השינויים יאפשרו לרוכשים להוריד יותר תכנים באבחנה גבוהה כמו סדרות טלוויזיה, סרטים, דמואים ואפילו משחקים מלאים.

בשנת 2008 מיקרוסופט מצאו הפיתרון לבעיות ההתחממות או לפחות פיתרון חלקי הקטנת המעבד ל-65 ננומטר, והוספת גוף קירור על הלוח אם דבר שהוריד את  כמות החום שנאגרת במכשיר דבר שלא פתר  את הבעיה כי עדין כרטיס המסך הוא 90 ננומטר, אבל זה הקטין את מימדי הבעיה של טבעת המוות למימדים סבילים.
השינוים שבאו בכל הגרסאות:

1) לוח  אם של FALCON  שהוריד את הצריכה של המכשיר ל 175 וואט.
2) מעבד של 65 ננומטר.
3) גוף קירור נוסף על הלוח אם.
4) בכל הגרסאות הוכנס זיכרון פנימי של 256 MB.

בשנת 2009 יצאה מיקרוסופט עם השדרוג האחרון למכשיר ה-XBOX 360  בזה שהם הקטינו את ה-GPU ל-65 ננומטר  דבר שפתר את בעיית ההתחממות מכיון שמההתחלה בעיית ההתחממות הייתה בכרטיס מסך שפלט יותר מידי חום, בנוסף לזאת בא שינוי בגירסאת הביניים (פרמיום) הגדילו את ההרדיסק ל-60 GB.

אחרי תקופה של כחצי שנה גירסאת הפרימיום ירדה מהמדפים , לא הוסבר מה הסיבה למרות שהמכירות שלה היו כשליש מאחוז האקסובקים שנמכרים כל חודש.

שם המכשיר ניקרא JASPER.

המטרה פה הייתה גם לפתור את בעיית ההתחממות אבל גם חסכה למיקרוסופט על כל מכשיר 50 דולר.

כיום כל מכשיר שתאריך היצור שלו עבר את 09.04.09  הינו ג'אספר.

בנוסף לגירסאת ה-פרמיום החדשה החליטה מיקרוסופט לא להוציא את גירסאת ה"אליט הרגילה" אלא להוציא לכל משחק גדול קונסולת Elite בצבע יחודי למשחק לדוגמא RE5 קיבל את האליט בצבע אדום ורק בעתיד נדע איזה עוד שינוים מתוכננים לגרסא זו של המכשיר.

JASPER 2.0  מאמצע אוגוסט 2009 והלאה הקטינו את הDRM, חלק נוסף שפלט יותר מידי חום, בנוסף הוחלף גוף הקירור לנחושת.

איך תידעו עם קניתם JASPER או FALCON 65MN:

FALCON:

LOT NUMBER: 739
TEAM: FDOU
175W

JASPER:

LOT NUMBER: 0842X
TEAM: FDOU
150W

אוקי אז אחרי שסקרתי את ההיסטוריה של המכשיר ואת השינוים  שחלו בו במהלך השנים נעבור ל-3 הגרסאות האחרונות שלו ומה עדיף לאיזה סוג של גיימר.

3) חבילות וההבדלים:

XBOX 360 ARCADE

קונסולת XBOX360 65NM עם מערכת קירור מחודשת למעבד ,
עם יציאת HIGH DEFENETION התומכת ברזולוציות הגבוהות ביותר.
החבילה כוללת :
כרטיס זכרון המיועד לשמירות המשחקים בגודל של 256MB
שלט אלחוטי רוטט מקורי
כבל AV
משחק SEGA TENNIS

Image

XBOX 360 - Elite

גרסאת האליט היוקרתית של ה-XBOX 360
גם היא שופרה לדגם ה-65 ננומטר וכוללת יציאת HDMI
כוללת כל מה שחבילת הפרימיום כוללת, רק שבגרסה הזו
הכל בא בגרסה שחורה.
בנוסף הערכה כוללת:
כבל HDMI
הארדיסק גדול - 120GB
חודש חינם מנוי ל-XBOX LIVE GOLD

Image

XBOX360 ELITE - RESIDENT EVIL 5 LIMITED EDITION

XBOX360 Elite 120GB - JASPER.
משחק  RESIDENT EVIL 5 .
שלט אלחוטי רוטט בצבע אדום.
כבל HDMI
כבל COMPONENT/AV.
חודש חינם לחיבור דרך רשת XBOX360 LIVE!  
Image
לרב, בכל גרסה מגיע משחק או שניים מתנה ואף משחק או שניים של
ה-XBOX Live Arcade מתנה - תלוי בבאנדל ומשתנה מעת לעת.

כמו כן קיימות גרסאות נוספות שייצאו עם משחקים כמו הגרסה הירוקה
שיצאה עם HALO 3, ייתכן שבעתיד יהיו גרסאות אספנים נוספות.

עם כל אקסבוקס מגיעה לכם חברות XBOX Live Silver חינם שכוללת
הורדות דמואים, סרטונים, סרטים מלאים (אף ב-HD), משחקי ארקייד,
משחקי אקסבוקס (הראשון) וכו' - אך היא מוגבלת, ניתן לקנות חברות
XBOX Live Gold שנותנת לכם את האפשרות להוריד את כל הדמואים
וההורדות הכי חדשות, ישנן הורדות ומבצעים שרק חברי GOLD יכולים להשתתף
בהם, עדכוני משחקים חינמיים, שליחת הודעות ושיחות וידאו עם חברים,
וכמובן משחק ברשת, אופצייה שחברות הSILVER לא מאפשרת.

MODERN WORFARE 2 ELITE BUNDLE

לקראת יציאת המחשק COD 6 יצא גירסת ELITE חשדה שתהיה מעוצבת
בחזון המשחק , תיכלול בתוכה את כל מה שמקבלים בגירסא רגילה אלא .
שבשונה בגירסא זו מקבלים HDD בנפח של 250 גיגה.
משחק MODERN WARFARE 2.

חבילה זו הינה מוגבל ותיוצר במעט חבילות.

Image

4) אביזרים:

1) מתאם רשת אלחוטי ל XBOX 360 :

Image

מחיר: 400 עד 500 ש"ח.

- ניתן לחבר את האקסבוקס ישירות לרשת בעזרת כבל רגיל או דרך
מחשב נייח או נייד בעזרת אופצייה שנקראת network bridge  

&n bsp;          
2) כרטיס מנוי ל 13 חודשים ברשת ה XBOX LIVE:  

Image

מחיר: 250 עד 300 ש"ח.

3) סוללה נטענת לג'ויסטיק של ה-360:

Image

מחיר: 100-150 ש"ח.

4) אקס בוקס 360 מטען מהיר

Image

מחיר : 200 עד 300 ש"ח.

5) נקודות של מיקרוסופט לשירות ה LIVE:

Image

מחיר 200 שקל ל-2100 נקודות.

6)  שחק והטען:

Image

מחיר 150 עד 250 ש"ח .

5)  המלצות:

הסיבה לקנות ארקיד:

גירסאת הארקיד היא גרסא שמומלצת לאנשים שרוצים יותר לשחק תמשחקים שהקונסולה  מאפשרת או לחלופין אין להם טלוויזיית HD ואין טעם שישרפו עוד 500 600 שקל על מוצר שלא ייתן להם יותר ממה שיש בגרסא הבסיסית.

סיבה לקנות ELITE:

היתרון שלה על הארקיד הוא ההרדיסק הגדול בעל 120 GB, מגיעה כבר עם כבל HDMI, יקרה במקצת
אך לטווח הארוך משתלמת לגיימרים רציניים ובעלי טליוויזיות HD.

מקווה המדריך זה יסביר לכם על כל הבעיות שהיו במכשיר וגם יפריח את כל פחדיכם, בדרככם להתחדש ב:XBOX 360, תיהנו.

תקשיב אני יקטר כאן כמה שבא לי וגם אם בע לי אני יכתוב בשגיות קתיב יש לכ בהיה עם זא?! אם מישהו כאן אכי אוהב את ריימן זה אני ויש לי סכות להגיד כאן מה שבע לי! אז SUPER טמבל תקשיב אני היה מופתה אם יש לך חברים ביכלל אם כל הערות המצבנות שלך סתום! כבר

Wise man once said, put your brain in gear before activating your fingers! Be smart!

נערך לאחרונה על-ידי Yaniryb בתאריך חמישי אפר' 15, 2010 ב-16:09, סך-הכל נערך 10 פעמים
רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שבת יול' 18, 2009 ב-23:46 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

יפה, אחלה מדריך מושקע. יועבר ויינעץ בפורום אקס-בוקס 360 החדש.

Yaniryb
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: שישי אוג' 07, 2009 ב-07:34 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

הקפצה

תקשיב אני יקטר כאן כמה שבא לי וגם אם בע לי אני יכתוב בשגיות קתיב יש לכ בהיה עם זא?! אם מישהו כאן אכי אוהב את ריימן זה אני ויש לי סכות להגיד כאן מה שבע לי! אז SUPER טמבל תקשיב אני היה מופתה אם יש לך חברים ביכלל אם כל הערות המצבנות שלך סתום! כבר

Wise man once said, put your brain in gear before activating your fingers! Be smart!
Anbu
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: ראשון אוג' 16, 2009 ב-09:56 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

תקן את התאריך של הג'אספר. יש לי את הגירסא של רזי 5 האדום. התאריך יצור של המכשיר הוא מה15 בינואר 2009.
חוץ מזה לא ראיתי עוד משהו שצריך לשנות ^^ אחלה מדריך, תודה רבה =P

שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: ראשון אוג' 16, 2009 ב-10:46 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אביזרים , מספר 2 , תקן את זה ל-12

אחראי פורום

הודעהפורסם: שני אוג' 17, 2009 ב-16:49 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

Kiwovo כתב:
אביזרים , מספר 2 , תקן את זה ל-12

זה 12 חודש פךוס חודש מתנה.

לגבי ANBU: אני יבדוק את זה שאני יחזור מהבסיס אין לי זמן לבדיקה מעמיקה.

Yaniryb
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: שבת ספט' 19, 2009 ב-19:21 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

עידכון קל.

Blue blur
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שבת ספט' 19, 2009 ב-19:22 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

ד"א כבר לא מוכרים את הפרו,יש רק אליט וארקייד.

אחראי פורום

הודעהפורסם: שבת ספט' 19, 2009 ב-20:20 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

Blue blur כתב:

צודק שחכתי מזה , יעדכן.

Blue blur
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שבת ספט' 19, 2009 ב-20:22 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

Yaniryb כתב:
Blue blur כתב:

צודק שחכתי מזה , יעדכן.

no problem Smile

אחראי פורום

הודעהפורסם: שבת אוק' 31, 2009 ב-01:42 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

כמה שינוים.

NIR2711
שחקן חדש
שחקן חדש

הודעהפורסם: שבת נוב' 14, 2009 ב-19:24 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

שלום איפה אני יכול לקנות מנוי ונקודות גדי לשחק ברשת ?
Blue blur
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שבת נוב' 14, 2009 ב-19:34 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

NIR2711 כתב:
שלום איפה אני יכול לקנות מנוי ונקודות גדי לשחק ברשת ?

זה מה שאני מכיר:
http://underdog.co.il/product.aspx?p_id=9623

אחראי פורום

הודעהפורסם: שבת נוב' 14, 2009 ב-22:04 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

כל חנות מוכרת נקודות ומנוי לליב.

הכי מומלץ ללכת לאי בי זה גם זול ותוך דקה אתה יכול כבר להתחיל לשחק.

Yaniryb
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: חמישי אפר' 15, 2010 ב-16:10 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

עידכון , JASPER 2.0.

הצג הודעות מלפני:      
פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב

קפוץ אל:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה