הדף נטען.. המתן בבקשה!

הדף עדיין לא מופיע? לחץ כאן

אינדקס הפורומים של ConSouls
!בדקו איך אתם יכולים לתרום לאתר
 חזרה לאתר  •  אינדקס הפורום  •  צ'אט  •  שאלות נפוצות FAQ  •   חיפוש בפורום  •  רשימת חברים  •  קבוצות משתמשים   •  הרשמה  •  פרופיל  •  התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות  •  התחבר
 Fallout 3 צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב
מחבר הודעה
רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: חמישי אפר' 15, 2010 ב-01:26 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

Jack Frost כתב:
אמרתי לך שאתה לקראת הסוף

אכן. הייתי בטוח שיש לי עוד דרך ארוכה כי אני בדרגה 13/20 בלבד.

וניתן לחזור לעולם כדי להמשיך לחקור, זאת אם טרחת לדאוג לשמירה נפרדת (אני בהחלט אחזור אליו)

אגב, היכן שהמצודה עם העבדים, הייתי אמור לדבר עם הזונה כדי למשוך את תשומת לבו של השומר ולהרחיק אותו משם, ולמרות שהיה לי SUCCESS בשיחה איתה, לא קרה כלום. לדעתי זה עוד אחד מהגליצ'ים הגדולים של המשחק הזה. גם בקטע עם הרובוט הענק, הוא פתאום נתקע על הכביש כי החליט ללכת על המדרכה - זה כפה עליי לחזור לשמירה האחרונה - מה קורה עם Bethesda!

רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: חמישי אפר' 15, 2010 ב-02:09 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אגב, סיימתי אותו בדיוק בכניסה ליום ההולדת שלי. נו, גם סוג של מתנה Image  

זמן משחק: 59.46.49 (הייתי בטוח שאגיע ל-100, אפילו את Twilight Princess אני זוכר שלקח לי יותר)

רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: ראשון אפר' 18, 2010 ב-00:03 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אתמול חזרתי לקטע של מצודת העבדים (יש לכם כאן דיון רשמי למשחק?), וביצעתי אותה אחרת: השתמשתי בנשק שמחבל במעגלים החשמליים במוח וגורם לאויב לירות באדם הראשון שרואה. החל להתפתח קרב בין השומר לשאר השומרים, כך השומר נוטרל ועברתי את המשימה הזו (אפילו במדריכים לא הייתה התייחסות לאפשרות הזאת!).

ובדקתי וגיליתי שרמת קושי גבוהה יותר מתגמלת ב-XP רב יותר. נחמד. כך ניתן להגיע בקלות לרמות גבוהות.

עכשיו אני מתכוון לחקור את העולם היטב, לפני שאסיים את המשחק.

לגבי ה-AI של המשחק: אחד הדברים שיכולים הכי להוריד לי ממשחק, זה AI גרוע. למשל, היו קטעים מגוחכים כאלה גם במשחק הזה: הרגתי סופר מוטאנט, והחבר שלו שהגיע לאזור ליד חברו המת מלמל "אהה זה היה שום דבר"... אני מניח שהקרינה פגעה בעוד דברים מלבד בצורה החיצונית שלהם.

וגם מציק לי שדמויות במשחק אינן מגדילות ראש. זאת אומרת, הסתתרתי בתוך מכולה של משאית שהייתה פתוחה. הסופר מוטאנט שחיפש אותי בחוץ עבר ממש מול הפתח, ואפילו הביט לכיוון, ולא טרח לבדוק אם אני בפנים או אפילו לזהות אותי מרחוק. הוא ממש הישיר מבט לעברי. טמבל.

רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: ראשון אוג' 15, 2010 ב-02:29 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

מערכת IGN בעוד אייטם מטופש: למה אין סולמות ב-Fallout 3 Image

Blue blur
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: ראשון אוג' 15, 2010 ב-10:08 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

רונן יצחק כתב:
אתמול חזרתי לקטע של מצודת העבדים (יש לכם כאן דיון רשמי למשחק?), וביצעתי אותה אחרת: השתמשתי בנשק שמחבל במעגלים החשמליים במוח וגורם לאויב לירות באדם הראשון שרואה. החל להתפתח קרב בין השומר לשאר השומרים, כך השומר נוטרל ועברתי את המשימה הזו (אפילו במדריכים לא הייתה התייחסות לאפשרות הזאת!).

ובדקתי וגיליתי שרמת קושי גבוהה יותר מתגמלת ב-XP רב יותר. נחמד. כך ניתן להגיע בקלות לרמות גבוהות.

לגבי ה-AI של המשחק: אחד הדברים שיכולים הכי להוריד לי ממשחק, זה AI גרוע. למשל, היו קטעים מגוחכים כאלה גם במשחק הזה: הרגתי סופר מוטאנט, והחבר שלו שהגיע לאזור ליד חברו המת מלמל "אהה זה היה שום דבר"... אני מניח שהקרינה פגעה בעוד דברים מלבד בצורה החיצונית שלהם.

וגם מציק לי שדמויות במשחק אינן מגדילות ראש. זאת אומרת, הסתתרתי בתוך מכולה של משאית שהייתה פתוחה. הסופר מוטאנט שחיפש אותי בחוץ עבר ממש מול הפתח, ואפילו הביט לכיוון, ולא טרח לבדוק אם אני בפנים או אפילו לזהות אותי מרחוק. הוא ממש הישיר מבט לעברי. טמבל.

רוב הסופר מוטאנטים מטומטמים, זה לא דבר חדש, פאווקס במזל היה לו בתא את כל המאגר מידע של הכספת בשביל לצבור ידע.

אם כבר, פעם אחת בפוינט לוקאאוט אני עשיתי FAST TREVEL למקום מסויים ואני השתגרתי בדיוק על מדורה של שתי מוטנטים, אבל הם לא שמו לב עליי והמשיכו לרקוד מסביב המדורה עד שזזתי ממקומי.
ד"א רונן, קנה את ברוקן סטיל, הוא ממשיך את העלילה המרכזית וגם בסוף אתה יכול להמשיך בעיסוקיך.

שחקן מתחיל

הודעהפורסם: ראשון אוג' 15, 2010 ב-19:16 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

רונן יצחק כתב:

תוריד את BROKEN STEEL מהPSN STORE ואז אחרי הסוף תובל להסתובב בעולם+אתה תוכל להגיע לרמה 30

וגם יהיה לך עוד 3 משימות ראשיות

יהיה לך נשקים חדשים  וARMOR חדש

דרך אגב עם EXPLORER כל המקומות במפה שלך יתגלו,כך שזה PERK שיעזור לך לחקור את הCW

"אם אתה רואה צלף...סימן שהוא חרא צלף"
חחח
הצג הודעות מלפני:      
פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב

קפוץ אל:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה