הדף נטען.. המתן בבקשה!

הדף עדיין לא מופיע? לחץ כאן

אינדקס הפורומים של ConSouls
!בדקו איך אתם יכולים לתרום לאתר
 חזרה לאתר  •  אינדקס הפורום  •  צ'אט  •  שאלות נפוצות FAQ  •   חיפוש בפורום  •  רשימת חברים  •  קבוצות משתמשים   •  הרשמה  •  פרופיל  •  התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות  •  התחבר
 Blur צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב
מחבר הודעה
Jack Frost
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שלישי מאי 25, 2010 ב-19:48 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

כמה משחקים קנית? חמישה?

Image
רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שלישי מאי 25, 2010 ב-23:06 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

Jack Frost כתב:
כמה משחקים קנית? חמישה?

קניתי ארבעה, כולל Super Mario Galaxy 2.

החודש באמת עמוס, אבל חודש הבא יבש, אז זה מתקזז Image

וככל שאני מבזבז יותר, אני גם עובד יותר. אני מאוד מחושב כלכלית, אין צורך לדאוג לי Image  

אגב, GameInformer העניקה 8.5 ל-Blur. יפה מאוד, אבל אני כבר לא מאמין שייהנה מממוצע טוב משל Split/Second.

PT
מנהל
מנהל

הודעהפורסם: שלישי מאי 25, 2010 ב-23:18 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

Jack Frost כתב:
PT כתב:
הוא קיבל פחות מ-S/S? @_@
יכול להיות שפיספסתי משהו?

אתה לא שמח שפספסת אותו?

לא... שפיספסתי משהו בבלור, למה שהוא יהיה פחות טוב מס/ס... הוא נראה פי 2 אדיר.

שחקן גיבור

הודעהפורסם: רביעי מאי 26, 2010 ב-01:19 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

ואני לא מבין למה נראה לך שהוא פי 2 אדיר מ-Split Second.

כי הוא עם הנוסחה של מריו קארט? מסתבר שהמבקרים לא הכי מתים על זה, כי זה פתח להמון תסכולים ורמאויות מצד המחשב.

הביקורת ב-Eurogamer אף אומרת שגם בצד הוויזואלי, הוא לא מלוטש כמו Split / Second.

רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: חמישי מאי 27, 2010 ב-03:26 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

קורא את הביקורת בגיימספוט (8.0), וממש מרוצה: אומרים שכיפי מאוד, והנשקים מאוזנים ומספקים: יש אלמנט אסטרטגי להם, ואין נשקים חזקים מדי (בניגוד לנשק המתביית ב'מריו קארט' אשר פוגע במוביל - כאן אותו נשק ניתן להתחמקות יחסית בקלות). גם המראה בראש המסך שימושית מאוד כדי לתכנן התקפה או הגנה בהתאם. וגם המסלולים מגוונים מאוד, ויש הרבה מהם.

ציטוט:

Thankfully, the lame split-screen mode and unremarkable visuals won't keep you from enjoying this exciting racing game. The odd combination of Mario Kart and PGR is surprisingly fun, and the added rewards system makes it extremely difficult to put this racer down. Blur is so fast and fun to control that you can lose hours slamming into enemies and racking up fans, always coming back for one more race before you turn the system off and walk away. This unlikely marriage has created an offspring that does a fine job of honoring its well-respected parents

נהדר.

רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שני מאי 31, 2010 ב-01:35 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

ביקורת חדשה:

ציטוט:

I didn't like the idea of Blur. Ever since I was told about Bizarre Creations' first game for Activision, I couldn't help but feel disappointed. I love PGR. PGR2 is one of my all-time favourite games and the studio's last game in the series, PGR4, is up there with the best racers available for the Xbox 360. Those titles were all about finding the fine line between precision and style, pitting you and your chosen car against the challenges of real city courses. Blur, by contrast, is about firing homing missiles at your opponents. Or at least that's what I thought until I sunk hours and hours into its addictive single and multiplayer modes. Blur is anything but a disappointment

ציטוט:

Key to Blur's success is that these power-ups, and their effects on you during races, rarely feel unfair. You can carry up to three at once and cycle through them, and this gives you quite a lot of tactical options. Most attacks can either be avoided or blocked in some way, and can furthermore be fired forwards or backwards. So, someone might fire a homing shunt, but if you time the release of a backwards bolt as the projectile approaches, you can blow it up before it reaches you

העלה את ציפיותיי. בהתחשב בכך שהוא היה סקפטי ודעתו שונתה, אני מניח שזו דעה נחשבת. גם מערכת 'גיימספוט' שיבחה אותו, כשציינה שהנשקים מאוזנים והמשחק הוגן יותר מאשר 'מריו קארט' (למשל, ניתן להתחמק בקלות יחסית מהנשק שמתביית על הראשון, בניגוד לאותו נשק ב'מריו קארט').

רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שלישי יונ' 01, 2010 ב-02:45 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

המשחק יהיה אצלי היום. לאחר שקראתי ביקורות, אני בהחלט מצפה לו. נוסחת המריו קארט היא לא נוסחה פופולארית כי היא פתח לחוסר הגינות, ולכן מבקרים רבים נתנו לו ציון איכותי אך מאופק. עדיין, קראתי בכמה מקורות שבכל מקרה כאן זה הרבה יותר מאוזן ממריו קארט, ואין תחושה שהמחשב מרמה. מספרים עליו דברים ממש טובים. רק IGN ממש החמירה אתו, אבל התלונות שלה לא חזרו במקורות אחרים, אז אני לא דואג.

אגב, גם אומרים שהוא לא משתווה לוויזואליות של Split/Second, אבל זה דבר שקשה לי להבין: המשחק נראה איכותי מאוד מבחינה ויזואלית.

רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שלישי יונ' 01, 2010 ב-21:57 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

התחלתי לשחק, ואני מרוצה ממנו מאוד. בהחלט 'מריו קארט', וזה דבר טוב. אומרים שהוא הרבה יותר מאוזן, ואני בהחלט יכול להעיד שהתוצאה של הנשקים אינה מתסכלת כמו ב'מריו קארט', אין פה עצירה מוחלטת על המסלול, אלא הזרימה טובה. גם השליטה מרגישה טובה ויש תחושת מהירות.

מה שיפה שניתן לראות מעל כל מתחרה איזה סוג אייטם יש לו, כך לתכנן התקרבות בהתאם (למשל, אם יש לו אייטם הודף, אז יש להתרחק ממנו ככל האפשר). וההגנה כאן מוגבלת למס' שניות, אז יש לדעת מתי להשתמש בה.

והמראה בחזית שימושית מאוד. למשל, השארתי פצצה על המסלול כשראיתי שרכב נוסע מאחוריי, אך הוא היה עם הגנה. אם הייתי ממתין עוקב במראה ומשחרר את הפצצה לאחר מס' שניות שהילת ההגנה תיעלם, אז הוא היה נפגע. במשחק הזה יש חשיבות רבה למראה, וזה יפה.

בקטע נוסף ירו עליי טיל מתביית ויש סימן שרומז על כך (כמו ב'מריו קארט') אז יריתי טילים בכיוון ההפוך ונטרלתי אותו (שוב, כמו 'מריו קארט').

יש אפשרות להחזיק 3 אייטמים שונים וזה משפר את טווח האפשרויות הטקטיות. למשל, אם אתם מובילים, בחרו אייטם שמתאים יותר לסיטואציה (אם אספתם כזה), כגון נשק שמגן או יריות שניתן לירות לאחור.

ואני עכשיו מבין את דברי המבקרים שהוא לא עומד יפה מול Split/Second מבחינה ויזואלית, כנראה כדי שהוא יוכל להתמודד עם כמות רבה של מתחרים בו זמנית על המרקע, וגם עם האפקטים השונים. אך אני בהחלט חושב שהוא מספק במובן הזה.

אגב, בקטעי המעבר הם לקחו השראה ברורה מ-Need for Speed: Shift (הסבר על סוג המירוץ הבא, כשפסים צבעוניים ומסוגננים רצים על המרקע).

eran
שחקן אלוף
שחקן אלוף

הודעהפורסם: שבת יונ' 19, 2010 ב-23:18 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

http://www.youtube.com/watch?v=jPqRue51GZ8

ראיתם את זה?
ותודה לגולן שהשמועה אומרת שהוא.
GolanBerlin
חבר צוות
חבר צוות

הודעהפורסם: שבת יונ' 19, 2010 ב-23:24 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

eran כתב:

ראיתם את זה?
ותודה לגולן שהשמועה אומרת שהוא הראה לי את זה

השלמתי לך את המשפטImage

בכל מקרה הם די הגזימו. מריו קארט לא עד כדי כך ילדותי
Kazura
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שבת יונ' 19, 2010 ב-23:48 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

eran כתב:

גדול XD
אבל האמת, כמה שמריו קארט ילדותי, זה המשחק מירוצים היחיד שאני נהנה בו מוציא לשון
GolanBerlin
חבר צוות
חבר צוות

הודעהפורסם: ראשון יונ' 20, 2010 ב-00:11 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

תכלס גם אני. לא יודע למה.
megadeoxys
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: ראשון יונ' 20, 2010 ב-08:24 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

BLUR הרבה יותר טוב ממריו קארט ווי.
רק חבל שהAI כזה לקוי, והמשימות בלתי אפשריות.
עדיין, המכניקה והכל מנצח את מריו קארט, וזה גם יותר כיף.

הודעהפורסם: ראשון יונ' 20, 2010 ב-21:23 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

Image  Image  

פרסומת ענקית.

Chwomp
שחקן עם עתיד
שחקן עם עתיד

הודעהפורסם: ראשון יונ' 20, 2010 ב-22:14 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

לא רעה. הרבה יותר טובה מהקודמות, שהציגו בחורות בביקיני מחופשת לpower-ups.
הצג הודעות מלפני:      
פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב

קפוץ אל:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה