הדף נטען.. המתן בבקשה!

הדף עדיין לא מופיע? לחץ כאן

אינדקס הפורומים של ConSouls
!בדקו איך אתם יכולים לתרום לאתר
 חזרה לאתר  •  אינדקס הפורום  •  צ'אט  •  שאלות נפוצות FAQ  •   חיפוש בפורום  •  רשימת חברים  •  קבוצות משתמשים   •  הרשמה  •  פרופיל  •  התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות  •  התחבר
 Resident Evil 5 צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב
מחבר הודעה
lidorit3
שחקן מתקדם
שחקן מתקדם

הודעהפורסם: חמישי נוב' 12, 2009 ב-22:34 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

בדיוק קניתי אותו, אתחיל לשחק בו מחר עם אחי.
מה אתם חושבים על המשחק ?
אחרי שסיימתי את RE4 לווי, שהיה אולי המשחק הכי טוב ששיחקתי בו, הציפיות שלי מ-RE5 הן בשמיים, אבל כבר הבנתי שהוא לא כל כך דומה ל-RE4 ושהוא יותר משחק אקשן. נחכה ונראה.
Kiwovo
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: חמישי נוב' 12, 2009 ב-22:45 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

הוא אקשן אבל הוא מעולה..
לדעתי אתה תפסיד אם לא תשחק בקו-אופ.

שחקן גיבור

הודעהפורסם: חמישי נוב' 12, 2009 ב-23:26 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

לא אהבתי בכלל. האכזבה הכי גדולה שלי בדור הזה. ו-RE4 היה ההפתעה הטובה הכי גדולה עבורי בדור הקודם.

חידות מעליבות חסרות השראה ודמיון (לא שהקודמים היו פנינה במובן הזה, אבל אולי הגיע הזמן להתקדם ולהשתפר?), השליטה כבדה ומסורבלת כמו טנק (כנ"ל), ולא ניתן לזוז כשאתה מכוון עם הנשק (זו תכונה הגיונית ביותר, נעשית במשחקים מודרניים, וזה מרגיש ממש טוב, אז מה הקטע להתעלם מזה?), והסינגל שם דגש יותר מדי על תלות בשיתוף פעולה שחקן אנושי, כי בתור מחשב זה מטומטם שרץ אחריך זנב לכל אורך המשחק (קחו לדוגמה את Uncharted 2, שם יישמו שיתוף פעולה דומה, אבל בחכמה! - כאשר זקוקים לשיתוף פעולה, אז הדמות הממוחשבת מופיעה בצורה חלקה והגיונית ומוחלקת לתוך האקשן).

ואולי היה כדאי לך לחכות לגרסת האלטנטיב, שתכלול שליטת תנועה (לא שזה יציל אותו מלהיות חרא משחק, גם אלוהים לא יעזור לו).

Kiwovo
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: חמישי נוב' 12, 2009 ב-23:41 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

לא יודע רונן..
אחרי שמשתלטים על זה..
זה כיף.. החידות לא קשות אז זורמות וכיפיות..
אל רמה קשה וקו-אופ באון-ליין לדעתי זה יכול להיות לא רע

שחקן גיבור

הודעהפורסם: חמישי נוב' 12, 2009 ב-23:58 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

משחק מעולה, בטופ 5 של השנה מבחינתי
רונן בחיי שאין לי מושג על מה אתה מדבר.
THEN AGAIN אני שיחקתי על המחשב עם שליטה מעולה.

הודעהפורסם: חמישי נוב' 12, 2009 ב-23:59 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

משחק טוב... אבל לא מנשק את הקרסוליים של RE4

הודעהפורסם: שישי נוב' 13, 2009 ב-00:34 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

הגרפיקה האדירה הצליחה להסתיר את כל מה שמפגר בו.

Modern Warefare 2 "מפגר" בעיני רבים, אבל זה לא? Image  

בחייכם, נעלבתי כששיחקתי בו, ואני הייתי אוהד מושבע של הסדרה, בתחילה תכננתי לקנות קונסולת HD רק בשבילו.

Yaniryb
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: שישי נוב' 13, 2009 ב-02:01 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

RE4 הייה משחק אדיר ,המשחק הזה לא צריך להקרא RE בכלל המחשב כל הזמן מציק עם הקטע של לבזבז אלף כדורים בזמן שאני צריך להרוג את כולם עם סכין כידי שהיא תחייה ועוד יותר מעצבן שהיא מבזבזת ערכות ריפוי כמו מטורפת שזה אחד הדברים הגרועים.

אם המשחק הייה לשחקן יחיד עם אופציה לקואופ כמו בהילו 3 אז זה הייה יכול להיות בן זונה.

לגבי השליטה וואלה לא מושלמת אבל מתאימה לRE כאילו כל משחק אחר זה יהרוס אותו אבל לפה לא יודע אפשר להגיד שזה מתאים אולי הרגלתי כי משחק כמה שנים תמותג הזה.

תקשיב אני יקטר כאן כמה שבא לי וגם אם בע לי אני יכתוב בשגיות קתיב יש לכ בהיה עם זא?! אם מישהו כאן אכי אוהב את ריימן זה אני ויש לי סכות להגיד כאן מה שבע לי! אז SUPER טמבל תקשיב אני היה מופתה אם יש לך חברים ביכלל אם כל הערות המצבנות שלך סתום! כבר

Wise man once said, put your brain in gear before activating your fingers! Be smart!
Anbu
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שישי נוב' 13, 2009 ב-09:35 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

שמע... המשחק בדוגרי הוא משחק מעולה אין ספק אפילו.
הוא כ"כ מעולה שקניתי גירסא מוגבלת של אקסבוקס בצבע אדום עם המשחק המקורי והכול....
אבל אל תצפה לRE4. כי בדוגרי אין משחק כמו RE4.
אבל גם אין ספק שRE5 הוא משחק יוצא מן הכלל ^^

שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שישי נוב' 13, 2009 ב-10:18 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

הוא מפגר ביחס למשחקים אחרים בגוף שלישי בדור הזה, לא רק בהשוואה ל-RE4.

הרגיש מאוד כבד ומסורבל, החידות מעליבות, וה-Co Op פגע בסינגל (כאמור, Uncharted 2 הוא דוגמה לאיך זה צריך להיעשות בלי לפגוע בסינגל - כאשר משתתף שני מצטרף אז דמות משתרכת אחריך, ולא גם כשאתה בוחר לשחק לבד).

זה ש"ככה היה במשחקים הקודמים" לא מצדיק את זה. RE4 נחשב לאחד הגדולים בסדרה, והוא שינה את כל מה שהכרנו על הסדרה עד כה. האם מישהו התלונן? להפך.

לא מבין מה הבעיה לאפשר תזוזה של הדמות כאשר שולפת נשק, כי אחרת זה מרגיש מאוד מגביל, והאפשרות הזו כיפית ויעילה מאוד במשחקים אחרים בדור הזה. האם זה מה שיפגע בסדרה כסדרת RE?

ונראה שהיה למשחק משבר זהות, מצד אחד ניסה להיות פעולה, אך מצד שני ניסה להיות אימה, וזה פשוט לא הולך ביחד. לגבי "פעולה" אני לא צריך להסביר, אך לגבי האימה - המפיק הסביר שהוא לא אפשר תזוזה עם הדמות בשעה שמכוונת נשק כדי לחזק את תחושת האימה והלחץ. זה פשוט שטויות טהורות - לא מקדמים עניין על ידי יישום תכונה מפגרת. יש דרכים אחרות לגרום לחץ, ואם זו הדרך שלו, אז כנראה נגמרו לו הרעיונות הטובים.

גם אלמנט ההישרדותי הלך כאן לעזאזל. יותר מדי הלכו כאן אחורה.

I.T.P
מנהל
מנהל

הודעהפורסם: שישי נוב' 13, 2009 ב-10:41 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

lidorit3 כתב:
בדיוק קניתי אותו, אתחיל לשחק בו מחר עם אחי.
מה אתם חושבים על המשחק ?
אחרי שסיימתי את RE4 לווי, שהיה אולי המשחק הכי טוב ששיחקתי בו, הציפיות שלי מ-RE5 הן בשמיים, אבל כבר הבנתי שהוא לא כל כך דומה ל-RE4 ושהוא יותר משחק אקשן. נחכה ונראה.

אל תקשיב לרונן, הוא חושב שהוא נדב (DrKeo), אם הוא לא אהב משחק, אז הוא צריך ללכלך עליו בכל מקום ולהגיד שהוא חרא.

RE5 משחק מצויין, הוא באורך הנכון, יש לו עלילה מאוד מעניינת עם הרבה דמויות וותיקות וחדשות והמון גילויים על העלילה של RE ככלל, הוא עובד טוב כמשחק אקשן, ולדעתי העובדה שיש לך פרטנר מחשב (שאגב לא יודע למה יניר אומר אחרת, אבל אפשר לשחק את כל המשחק כקו-אופ גם און ליין וגם אוף ליין עם שחקן אנושי) לא פוגמת כל כך הרבה במשחק, כי מי שמנהל את התחמושת והנשק שלו כמו שצריך, ימצא שאפשר להשאיר את המחשב רק עם שאריות שלך, והוא מספיק חכם בשביל לא לרוץ לתוך זומבים.

לצורך העניין המשחק הרבה פחות הישרדותי והרבה יותר אקשני, אבל הוא משתמש במנוע דומה מאוד לזה של RE4 בשליטה ואתה תרגיש בבית איתו, לדעתי המשחק מצויין ומגיע לו 8-8.5 בסולם I.T.P (לצורך העניין, RE4 היה 9.0)

Image

Image
Luigi
שחקן אלוף
שחקן אלוף

הודעהפורסם: שישי נוב' 13, 2009 ב-14:25 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

המשחק לא כזה נוראי אבל הוא לא כמו הקודמים.. אם תשחק קו אופ תראה שזה ממש כיף ואולי אחר כך בעתיד תוכל ללמוד להסתדר עם בוט (כמו שאני עשיתי)
המשחק לא כזה מפחיד אבל עדיין יש קטעים מלחיצים ובכללי זה משחק אקשן נחמד אבל מתסכל אותי שהיו שמה שלבים בסגנון טומב ריידר וזה היה מעצבן..
הגרפיקה ממש אדירה ומבחינים ממש בפרטים קטנים
הסיפור דווקא מעניין ועושה חושק להמשיך כדי לראות מה יקרה בהמשך

אז זהו הוא לא כמו הקודמים אבל עדיין משחק טוב
אם מסתכלים עליו בתור משחק ספין אוף או משחק שלא נושא את המותג אז הייתי קורא לו כמעט מושלם אבל בגלל שהוא קשור לסדרה אז זה קצת מוריד אותו
lidorit3
שחקן מתקדם
שחקן מתקדם

הודעהפורסם: שישי נוב' 13, 2009 ב-15:49 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

I.T.P כתב:

לצורך העניין המשחק הרבה פחות הישרדותי והרבה יותר אקשני, אבל הוא משתמש במנוע דומה מאוד לזה של RE4 בשליטה ואתה תרגיש בבית איתו, לדעתי המשחק מצויין ומגיע לו 8-8.5 בסולם I.T.P (לצורך העניין, RE4 היה 9.0)

מה ?!!?!!?!!?!?!

RE4 הוא משחק של 90 בלבד ? אני חושב שהוא המשחק הכי טוב ששיחקתי בו אי פעם. אם הוא היה יוצא בעידן של היום, שבו משחקים מקבלים תשיעיות ועשיריות על ימין ועל שמאל, הוא היה משחק של 100.

בכל מקרה, התחלתי קצת לשחק, הגעתי לשלב 1-3. הגרפיקה מעולה אבל חבל שהיא כל כך קודרת וזה קצת הורס את זה. התחלתי לשחק עם אחי ב-COOP. זה ממש מעצבן שהם מחלקים את המסך לשני חלקים כשמשחקים 2 אנשים על אותה הקונסולה. המסך של כל אחד קטן מדי, בעיקר כי הם החליטו להשאיר את פינות המסך שחורות. אגב, זה רק אני, או שהמשחק ממש קשה ? שיחקתי על NORMAL וזה ומתתי עשרות פעמים בדיוק באותו איזור CHECKPOINT. אחר כך בדקתי את המשחק באונליין. זה מאוד מוזר שבאונליין יש למי שאתה משחק איתו נשקים שאתה בכלל לא מקבל אותם בשלב הזה (שלבים ראשוניים), כי אז מה הקטע ? אני רק עמדתי בצד והוא הרג את הזומבים בשניות. אחר כך גם פניתי לשחק OFFLINE, וגיליתי ש-SHEVA ממש טיפשה כשהמחשב משחק אותה. זה כמעט בלתי שחיק במצב הזה.
בכל מקרה, עוד מוקדם להעביר ביקורת על המשחקיות עצמה ועל השלבים, אז אעשה את זה כשאתקדם במשחק יותר.
Kiwovo
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שישי נוב' 13, 2009 ב-15:58 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

lidorit3 כתב:
I.T.P כתב:

מה ?!!?!!?!!?!?!

RE4 הוא משחק של 90 בלבד ? אני חושב שהוא המשחק הכי טוב ששיחקתי בו אי פעם. אם הוא היה יוצא בעידן של היום, שבו משחקים מקבלים תשיעיות ועשיריות על ימין ועל שמאל, הוא היה משחק של 100.

בכל מקרה, התחלתי קצת לשחק, הגעתי לשלב 1-3. הגרפיקה מעולה אבל חבל שהיא כל כך קודרת וזה קצת הורס את זה. התחלתי לשחק עם אחי ב-COOP. זה ממש מעצבן שהם מחלקים את המסך לשני חלקים כשמשחקים 2 אנשים על אותה הקונסולה. המסך של כל אחד קטן מדי, בעיקר כי הם החליטו להשאיר את פינות המסך שחורות. אגב, זה רק אני, או שהמשחק ממש קשה ? שיחקתי על NORMAL וזה ומתתי עשרות פעמים בדיוק באותו איזור CHECKPOINT. אחר כך בדקתי את המשחק באונליין. זה מאוד מוזר שבאונליין יש למי שאתה משחק איתו נשקים שאתה בכלל לא מקבל אותם בשלב הזה (שלבים ראשוניים), כי אז מה הקטע ? אני רק עמדתי בצד והוא הרג את הזומבים בשניות. אחר כך גם פניתי לשחק OFFLINE, וגיליתי ש-SHEVA ממש טיפשה כשהמחשב משחק אותה. זה כמעט בלתי שחיק במצב הזה.
בכל מקרה, עוד מוקדם להעביר ביקורת על המשחקיות עצמה ועל השלבים, אז אעשה את זה כשאתקדם במשחק יותר.

המשחק לא קשה.. דווקא דיי קל.
פשוט תשחק עוד עד שתתרגל סופית לשליטה \ איך שמעבירים תחמושת..
אל תשחק לשדרג ת'נשקים שלך זה ממש עוזר בזמן אמת.
במיוחד FIRE POWER.

שחקן מתקדם

הודעהפורסם: שישי נוב' 13, 2009 ב-16:10 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

Kiwovo כתב:
lidorit3 כתב:
I.T.P כתב:

מה ?!!?!!?!!?!?!

המשחק לא קשה.. דווקא דיי קל.
פשוט תשחק עוד עד שתתרגל סופית לשליטה \ איך שמעבירים תחמושת..
אל תשחק לשדרג ת'נשקים שלך זה ממש עוזר בזמן אמת.
במיוחד FIRE POWER.

לא הבנתי, לשפר את הנשקים או לא ?
הצג הודעות מלפני:      
פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב

קפוץ אל:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה