הדף נטען.. המתן בבקשה!

הדף עדיין לא מופיע? לחץ כאן

אינדקס הפורומים של ConSouls
!בדקו איך אתם יכולים לתרום לאתר
 חזרה לאתר  •  אינדקס הפורום  •  צ'אט  •  שאלות נפוצות FAQ  •   חיפוש בפורום  •  רשימת חברים  •  קבוצות משתמשים   •  הרשמה  •  פרופיל  •  התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות  •  התחבר
 Resident Evil 5 צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב
מחבר הודעה
רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שישי נוב' 13, 2009 ב-16:10 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

I.T.P כתב:
אל תקשיב לרונן, הוא חושב שהוא נדב (DrKeo), אם הוא לא אהב משחק, אז הוא צריך ללכלך עליו בכל מקום ולהגיד שהוא חרא.

חחח שאלו כאן על המשחק אז כתבתי את דעתי. כעוצמת המרירות בפה והאכזבה מהמשחק הזה, כי הרסו לי את הסדרה האהובה, כך אני יותר להוט לדבר בגנותו.

ואיך אני יכול להיחשב נדב כשהוא תמיד בא מוכן מראש עם דעה מסוימת, חיובית או שלילית, בעוד שאני רציתי לקנות קונסולת HD במיוחד בשביל המשחק הזה, ועדיין שיניתי את דעתי? נדב מגדיר את עצמו פאנבוי של RE, וכך גם אני, אך ההבדל הוא שאני לא ננעלתי על דעה, בעוד שנדב משום מה עשה לו הנחות שונות אשר למשחקים אחרים הוא לא עשה.

ציטוט:

RE5 משחק מצויין, הוא באורך הנכון, יש לו עלילה מאוד מעניינת עם הרבה דמויות וותיקות וחדשות והמון גילויים על העלילה של RE ככלל.

כל אחת מהתכונות שציינת לא חשובות מספיק כדי להציל את החרפה. משחק צריך לזרום טוב, והוא כבד, מסורבל ומיושן (בשליטה, בגישה לחידות - אלה תכונות חשובות יותר, נוגעות ישירות לגיימפליי).

ציטוט:

לצורך העניין המשחק הרבה פחות הישרדותי והרבה יותר אקשני, אבל הוא משתמש במנוע דומה מאוד לזה של RE4 בשליטה ואתה תרגיש בבית איתו

גם 'מריו סאנשיין' גרם לנו להרגיש בבית, אבל עדיין נחשב חסר מעוף ומאכזב (הוא טוב, אבל לא מה שציפינו, ובאופן כללי, 'מריו 64' שיצא דור קודם לכן, נחשב טוב ממנו).

לאחר שאתה משחק במשחקי גוף שלישי רבים, זה פשוט לא מרגיש טוב להיתקע עם הדמות כאשר אתה שולף נשק. למה זה טוב? זה רק מרגיש מפגר ולא מקדם שום דבר. הרגשתי שכל מה שמחזיק אותי למשחק היה הגרפיקה והבוסים, וכן, היה נחמד לחסל אויבים, להתקדם וליהנות מהנוף, תוך כדי שמרגיש סתמי ביותר.

ליאור, אתה יכול לזלזל בדעתי, אך שמעתי עוד דעות של אוהדי RE4 גדולים שלא סבלו את RE5 (בניגוד לקודם אשר נהנה מהערכה רבה בתעשייה), אז כנראה דעתי לא כזו מופרכת. זו דעתי בסך הכול, כפי שלך יש דעה, ואני לא תוקף אותה או אותך ישירות, אלא את המשחק בלבד.

נראה שהם בנו את המשחק סביב הגרפיקה והקו-אופ, ושכחו להתמקד בדברים חשובים יותר. Dead Space הוא RE5 שהיה צריך להיות ולא היה - אימה אמיתית, שליטה מודרנית,חדשנות בז'אנר (משחקי כוח משיכה) וחידות יצירתיות ומעניינות שגם עושות שימוש בגאד'גטים, בניגוד ל-RE5.

המפיק כבר הצהיר שהם יהיו חייבים לקחת את הסדרה לשלב הבא עם המשחק הבא, וכאוהד של הסדרה אני בהחלט תומך בקריאה ומקווה שהשינוי יהיה מאוד לטובה.

Luigi
שחקן אלוף
שחקן אלוף

הודעהפורסם: שישי נוב' 13, 2009 ב-17:02 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

בהצלחה רונן!
המשחק הבא בסדרה יגיע ב2017 Image
Kiwovo
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שישי נוב' 13, 2009 ב-18:00 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

רונן.. השליטה זה תלוי בבן אדם..
אני למשל כבר רגיל אליה.. גם בRE4 זה היה ככה ואפילו יותר גרוע.
ברגע ששולטים במשחק אפשר להפיק ממנו המון..
במיוחד בקו-אופ.
אבל כמה פעמים אפשר כבר לסיים אותו ^^.

שחקן גיבור

הודעהפורסם: שישי נוב' 13, 2009 ב-20:36 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

זיו, יש דברים שמוטב לא להתרגל אליהם, כי הם פשוט לא עומדים בסטנדרטים.

אם RE4 היה מגיע ל-Wii בשליטה הרגילה, היו קוטלים אותו כי לא מנצל את יכולות השליטה שלה. ככה זה, הכל בהתאם לסטנדרטים ולמה שמצופה מקונסולה. אז למה RE5 לא מנצל את שני האנלוגים של הקונסולה כדי לזוז עם הדמות ולכוון את הנשק במקביל?

Luigi כתב:
בהצלחה רונן!
המשחק הבא בסדרה יגיע ב2017 Image

לעזאזל אתו. לאור הניסיון, Dead Space 2 הרבה יותר מלהיב אותי Image

I.T.P
מנהל
מנהל

הודעהפורסם: שישי נוב' 13, 2009 ב-23:51 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

רונן, אתה כמו נדב בזה שאתה נכנס לדיון שבו בנאדם מבקש עצות על משחק שהוא קנה, ואתה נותן לו דעה שלילית אגרסיבית שהמשחק גרוע, כשהמצב בפועל לא כל כך נורא כמו שאתה מתאר.

אני מסכים איתך שהשינוי ממאריו 64 לסאנשיין הוא מזכיר את השינוי מRE4 לRE5, ושRE4 היה יותר טוב, אבל RE5 משחק מצויין בעיניי, ואני נהניתי ממנו מאוד.

ואני ממש ממש ממש לא מבין את הטענות של אנשים נגד Sheva, אני כמעט ולא שיחקתי את המשחק און ליין בכלל, ומצאתי את הAI של המחשב זהיר על חייו, מדויק ביריות שלו, ותומך מאוד בי במיוחד כשהייתי צריך אותו.

הוא גם היה בזבזן של יריות בלי שום הצדקה, אבל זה פן שאפשר לשלוט בו בקלות - פשוט לא נותנים לו יותר תחמושת משיש לך אקסטרה. זה הכל, וזה עובד מצויין. הAI צולף באויבים רחוקים ובבוסים, הוא מרפא אותך כשאתה צריך, ובאמת שאין לי שום טענות משמעותיות אליו יחסית לביקורות שקראתי עליו, אנשים מגזימים בטירוף.

Image

Image
megadeoxys
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שבת נוב' 14, 2009 ב-00:00 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

הדבר היחיד שעצבן אותי בשבע זה שהיא מבזבזת תחמושת באופן מטורף. זה ושאם אני נותן לה משהו לשנייה בשביל להרים משהו היא מיד מחזירה לי את זה כמו איזה מפגרת

אבל תכלס היא עוזרת.

הודעהפורסם: שבת נוב' 14, 2009 ב-00:12 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

I.T.P כתב:
רונן, אתה כמו נדב בזה שאתה נכנס לדיון שבו בנאדם מבקש עצות על משחק שהוא קנה, ואתה נותן לו דעה שלילית אגרסיבית שהמשחק גרוע, כשהמצב בפועל לא כל כך נורא כמו שאתה מתאר.

סליחה, ליאור? זו לא פעם ראשונה שאתה מעוות את התמונה.

בוא אזכיר לך את השאלה בהודעה שלו:

ציטוט:

מה אתם חושבים על המשחק ?

הוא שאל, ואני עניתי.

ויש מה שנקרא דעה. לדעתך הוא לא נורא, לדעתי הוא כן ונימקתי. שכל אחד ייאמץ את הדעה הנכונה לו.

ציטוט:

אבל RE5 משחק מצויין בעיניי, ואני נהניתי ממנו מאוד.

נו, סבבה. ביקרתי אותך על זה?

I.T.P
מנהל
מנהל

הודעהפורסם: שבת נוב' 14, 2009 ב-02:49 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

רונן יצחק כתב:
I.T.P כתב:

סליחה, ליאור? זו לא פעם ראשונה שאתה מעוות את התמונה.

בוא אזכיר לך את השאלה בהודעה שלו:

ציטוט:

מה אתם חושבים על המשחק ?

הוא שאל, ואני עניתי.

ויש מה שנקרא דעה. לדעתך הוא לא נורא, לדעתי הוא כן ונימקתי. שכל אחד ייאמץ את הדעה הנכונה לו.

ציטוט:

אבל RE5 משחק מצויין בעיניי, ואני נהניתי ממנו מאוד.

נו, סבבה. ביקרתי אותך על זה?

יכולתי להיות שהפרזתי בצורה שבה כתבתי את זה ושאתה צודק ותגובתך התאימה יותר משהרגשתי, לא התכוונתי להעליב במה שכתבתי אלא פשוט לציין את הרגשתי, שהתגובה שלך נשמעה מוגזמת בעיניי, בכל מקרה אני מקווה שלא תחזיק זאת כנגדי כי אני לא מבקר אותך על דעתך, אבל פשוט חושב שיש מקום להיות מעט מתון יותר בכתיבתך על משחק שלא אהבת.

Image

Image
רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שבת נוב' 14, 2009 ב-22:20 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אין טינה, ליאור Image  

ותמיד התבטאתי בחריפות כלפי המשחק, הייתי פאנבוי גדול של הסדרה, לכן זה באסה להתאכזב ממשחק חדש שלה (זו דעתי, לא חייבת להיות הדעה של אחרים). מאחרים נהניתי הרבה יותר בדור הזה, אבל נו, נקווה שהבא באמת ייקח את הכיוון הנכון.

אגב, ניסית את האון-ליין לאחר שסיימת?

I.T.P
מנהל
מנהל

הודעהפורסם: ראשון נוב' 15, 2009 ב-08:34 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

רונן יצחק כתב:
אין טינה, ליאור Image  

ותמיד התבטאתי בחריפות כלפי המשחק, הייתי פאנבוי גדול של הסדרה, לכן זה באסה להתאכזב ממשחק חדש שלה (זו דעתי, לא חייבת להיות הדעה של אחרים). מאחרים נהניתי הרבה יותר בדור הזה, אבל נו, נקווה שהבא באמת ייקח את הכיוון הנכון.

אגב, ניסית את האון-ליין לאחר שסיימת?

כן, שיחקתי מעט עם חבר.

זה היה נחמד, אבל מעצבן כשהחבר כל הזמן מת במלכודות שהמחשב היה עובר בקלות, או שהחבר מתפצל ממך והורגים אותו אויבים כשהמחשב בסיטואציה כזאת היה עומד מאחוריך כמו כלב טוב Razz

Image

Image
lidorit3
שחקן מתקדם
שחקן מתקדם

הודעהפורסם: שישי נוב' 20, 2009 ב-22:02 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

טוב, אז התקדמתי קצת במשחק. לא שיחקתי הרבה אבל כבר הגעתי לאמצע צ'אפטר 3, שזה כבר חצי מהמשחק. המשחק  הזה הולך להיות מאוד קצר, משהו כמו 10 שעות אני מניח ( RE4 לקח לי 23 שעות). המשחק מזכיר מאוד את RE4 המעולה, אבל בלי הקטעים בתוך הטירות והבניינים, שהיו החלקים הטובים והכיפיים של RE4 לטעמי. אבל בכל זאת RE5 הוא משחק טוב. בינתיים אני משחק עם המחשב, כשאסיים את המשחק אשחק באונליין. יש די הרבה בוסים, שמעוצבים היטב, אבל אין איזה תחכום גדול בלהביס אותם.
קשה לי להבין למה רונן כל כך התאכזב מהמשחק הזה, כלומר, בתכלס זה RE4 לייט.
lidorit3
שחקן מתקדם
שחקן מתקדם

הודעהפורסם: שבת נוב' 21, 2009 ב-20:51 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

רונן יצחק כתב:
lidorit3 כתב:
קשה לי להבין למה רונן כל כך התאכזב מהמשחק הזה, כלומר, בתכלס זה RE4 לייט.

כבר הסברתי (אח"כ מתלוננים שאני חוזר על זה Image).

אני חושב שהתשובה נמצאת בגוף השאלה שלך. הוא צריך לקפוץ ברמה על פני RE4, ולא להיות RE4 LITE. אתה מבין ש-RE4 הוא אפילו לא משחק דור קודם, אלא הקודם לקודם (Gamecube)?

וכתבת שהבוסים לא מתוחכמים, אבל אני אומר שכולו לא מתוחכם, כמו החידות חסרות ההרשאה, המעליבות ועיצוב השלבים חסר ההשראה (שיחקת ב-Dead Space? הוא מרגיש כמו דור חדש, גם מבחינת השליטה, ובו גם היומנים רצים לך תוך כדי האקשן גם בצורה הולוגרפית, ולא במסך סטטי שאתה צריך לקרוא לפני שמתקדם - זה כבר פאסה).

הוא מפגר על פני קודמו, ועל פני הסטנדרט שיצרו משחקי גוף שלישי אחרים בדור הזה, מבחינת שליטה ואיזשהו יצירת עניין.

הוא ניסה להיות אימה ופעולה באותו זמן, והוקרב כאן אלמנט ההישרדות. בתור פעולה, השליטה מסורבלת, ובתור אימה, צירוף הדמות הממוחשבת גרמה לתחושת הבדידות לא להיות קיימת, בנוסף לשאר הגורמים שפגעו באלמנט האימה.

במילים אחרות, זה משחק חסר מיקוד. יותר מדי בלאגן.

גם חבר שלי שמת על RE4 לא מפסיק להכפיש את RE5. הוא באמת מאכזב. הוא טוב, כמו שבעצמך אמרת (אם אתה מוכן לסבול את השליטה והחידות המעליבות), אבל השאלה היא האם מצופה מהמשחק החמישי בסדרה להיות רק "טוב", בפרט לאחר RE4 האדיר, אשר היה אחד המשחקים הגדולים בדור ה-GC.

בעיקרון אני מסכים איתך. אני מסכים ש-RE4 עולה על RE5 בכמה דרגות.  אבל עדיין הוא משחק כיפי וזורם, אם אהבת את RE4 אז יש סיכוי טוב שתאהב גם את RE5 כי הוא די אותו נוסחא אבל פחות טוב.
את DEAD SPACE יש לי, אבל אני תקוע באמצע שלב 6 נראה לי, כשלפניי יש איזו מפלצת גדולה שחייבים להביס, אבל הבעיה היא שנגמר לי הנשק ואין לי דרך להמשיך במשחק מלבד להתחיל את המשחק מהתחלה (ואני לא אעשה את זה). בכל מקרה, DS הוא משחק חדשני וטוב (ומפחידדדד), אבל בתכלס אני יותר נהנה מהמשחקיות הקלילה והכיפית של RE5.
han
שחקן מכור
שחקן מכור

הודעהפורסם: שבת נוב' 21, 2009 ב-21:50 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

...
די לעשות השוואות, כל עוד משחק הוא טוב זה טוב.
RE5 היה ועדיין טוב וכיפי, זה הכל...!

Image
lidorit3
שחקן מתקדם
שחקן מתקדם

הודעהפורסם: ראשון נוב' 22, 2009 ב-12:57 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

תגידו, יש אפשרות להגדיל את ה'תיק' שלי במשחק (כמו שהיה אפשר ב-RE4) ? כלומר, רוב הזמן התיק שלי מלא ואני לא יכול לקחת דברים שאני מוצא כי כבר מילאתי את כל המקום שהייתי יכול לשים בו דברים.
I.T.P
מנהל
מנהל

הודעהפורסם: ראשון נוב' 22, 2009 ב-19:10 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אתה לא מגדיל את התיק, אבל אתה יכול לרוקן אותו למחסן כל פעם שאתה במסך המחסן. כלומר בין פרקים וכל פעם שאתה מת. את יכול לשמור ככה כמות אינסופית של כל חפץ במשחק.

Image

Image
הצג הודעות מלפני:      
פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב

קפוץ אל:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה