הדף נטען.. המתן בבקשה!

הדף עדיין לא מופיע? לחץ כאן

אינדקס הפורומים של ConSouls
!בדקו איך אתם יכולים לתרום לאתר
 חזרה לאתר  •  אינדקס הפורום  •  צ'אט  •  שאלות נפוצות FAQ  •   חיפוש בפורום  •  רשימת חברים  •  קבוצות משתמשים   •  הרשמה  •  פרופיל  •  התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות  •  התחבר
 Just Cause 2 (ממוצע ציונים התחלתי נהדר!) צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב
מחבר הודעה
רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שבת נוב' 14, 2009 ב-06:27 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

Just Cause 2 מסתמן להיות אחד המשחקים היותר מעניינים שיגיעו אלינו בשנה הבאה.

עלילת המשחק מתקיימת באי טרופי, וגיבורו נשלח להרוג את מי שלימד אותו את כל מה שהוא יודע (למה? אני לא יודע, לא חקרתי מספיק בעניין Image)  

מה שכן אני יודע הוא שישנם רשמים חדשים ב-IGN, והם משבחים ואומרים שהוא אכן כיף כמו שהוא נראה:

ציטוט:

I can now say with confidence that Just Cause 2 not only looks fun, but it isfun. In fact, "fun" doesn't do justice to the immense thrill of freefalling off a skyscraper, parachuting over a raging waterfall andhijacking a moving convoy -- all without a single loading screen tointerrupt the action. If Just Cause 2 wasn't on your radar, put it onthere right quick.

Just Cause 2 is the type of game that you just need to play aroundwith. Sure, any seasoned gamer gets the whole "third-person shooter"setup, but there's something special about driving a high-poweredsports car through the desert, or hanging off a flying helicopter whileunloading a clip of ammo on an unsuspecting TV station. Just Cause 2puts the power of these incredible set pieces in the players' hands,and that sort of control is rarely found in videogames today

מה שמייחד משחק זה ממשחקים דומים אחרים, הוא ביכולות של הדמות - הוא להטוטן לא קטן. ניתן להשתמש בדימיון בבואכם להתמודד מול האויבים לפניכם. הנה, אני אתן לכם להתרשם בסרטונים הבאים שהם לדעתי חובה לצפייה - מי שנהנה ממשחקים כמו inFAMOUS, Prototype ו-Uncharted, צריך לשים אותו על הרדאר שלהם, הוא פשוט מדהים:

הנה עוד Walkthrough מרהיב חדש.

נערך לאחרונה על-ידי רונן יצחק בתאריך חמישי מרץ 25, 2010 ב-01:52, סך-הכל נערך 2 פעמים
Kiwovo
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שבת נוב' 14, 2009 ב-14:54 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

שמעתי על זה..
נראה פאקינג אדיר.. מעניין כמה זמן הוא יחזיק.

שחקן גיבור

הודעהפורסם: שבת נוב' 14, 2009 ב-14:59 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

THATS FUCKING NEXT GEN
באמת, כששמעתי על הPS3 וה360 בפעם הראשונה, כאלה משחקים דמיינתי. עולמות ענקיים שאפשר להגיע בהם לכל מקום ושום דבר לא רק ליופי.
xxavivxx
שחקן מכור
שחקן מכור

הודעהפורסם: שבת נוב' 14, 2009 ב-15:01 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

וואו!
פעם ראשונה שאני נתקל במשחק הזה ...
מגניב ביותר

אגב , למה 2 ?
היה 1 ?

ולא יודע למה למרות שהוא נראה מגניב ביותר , יש לי תחושה שאם לא תהיה מספיק השקעה יהיה כישלון במשחק הזה.. מקווה לטוב

הודעהפורסם: שבת נוב' 14, 2009 ב-15:18 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

xxavivxx כתב:
וואו!
פעם ראשונה שאני נתקל במשחק הזה ...
מגניב ביותר

אגב , למה 2 ?
היה 1 ?

ולא יודע למה למרות שהוא נראה מגניב ביותר , יש לי תחושה שאם לא תהיה מספיק השקעה יהיה כישלון במשחק הזה.. מקווה לטוב

כן, שיחקתי בקודם, די מגניב היה, והשני נראה לי יותר טוב.

שחקן גיבור

הודעהפורסם: שבת נוב' 14, 2009 ב-22:15 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

הקודם יצא בדור הקונסולות הקודם, וקיבל ממוצע של 65-74%.

עדיין, זה לא מעיד על המשחק השני. גם Killzone הראשון קיבל 73%, בעוד שהשני קיבל 90%, כך שיש מקום להיות אופטימיים. לפי הרשמים הוא כיפי ואדיר כמו שנראה, ובינתיים אין סיבה שלא יקבל ממוצע טוב, אלא אם כן יש פאקים רציניים שאנחנו לא רואים.

solid snake
שחקן מתחיל
שחקן מתחיל

הודעהפורסם: ראשון נוב' 15, 2009 ב-15:08 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

רונן יצחק כתב:
הקודם יצא בדור הקונסולות הקודם, וקיבל ממוצע של 65-74%.

עדיין, זה לא מעיד על המשחק השני. גם Killzone הראשון קיבל 73%, בעוד שהשני קיבל 90%, כך שיש מקום להיות אופטימיים. לפי הרשמים הוא כיפי ואדיר כמו שנראה, ובינתיים אין סיבה שלא יקבל ממוצע טוב, אלא אם כן יש פאקים רציניים שאנחנו לא רואים.

כמו בINFAMOUS

סך הכל נראה משחק טוב מאוד וברור היה שרונן יסקר עליו.....
רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: ראשון ינו' 17, 2010 ב-02:10 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

טריילר טקטיקה:

זה עוד משחק שלא ברור מה יהיה טיבו. על פניו, הוא נראה אדיר. נקווה שהוא באמת טוב.

Blue blur
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: ראשון ינו' 17, 2010 ב-15:16 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

המשחק יהיה פצצה, אבל נראה לי קצת צריך לעבוד על המודלים של הרכבים.

שחקן גיבור

הודעהפורסם: שני ינו' 25, 2010 ב-01:58 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

גרסת ה-PS3 תתאפיין בפיצ'רים בלעדיים, כמו למשל... לכידת וידאו של האקשן והעלאתו ל-Youtube. אז אם ביצעתם רצף פעולות מרשים, תוכלו להשוויץ בהם בפני כולם. המשחק למעשה יזכור באופן אוטומטי את החצי דקה האחרונה של האקשן, ואם תחליטו שהייתה מעניינת, פשוט בצעו PAUSE והעלו את הקטע ל-Youtube.

חצי דקה לא מספיקה לכם? יהיה ניתן להעלות גם 10 דקות!

נשמע טוב, רק נותר לקוות שהמשחק עצמו יהיה מספיק איכותי ומעניין, אחרת הפיצ'ר הזה יהיה חסר טעם.

רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שבת פבר' 06, 2010 ב-01:08 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

הדמו בדרך...
רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שבת פבר' 20, 2010 ב-03:56 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

רשמים חדשים של הגרסה הגמורה:

ציטוט:

The jury, unfortunately, is still out. We've spent a fair bit of time with a full build of Just Cause 2, and have come away with a sneaking suspicion that the gameplay still isn't varied enough, and that once again, this is destined to be a game with fantastic movement mechanics and a massive sandbox world, but repetitive gameplay

חשדתי שזה ייגמר כך.

יש כמה דברים נוספים שמפריעים בו: הוא נראה מוקצן מאוד וכאלו על זה בעיקר מנסה להתבסס, ואין תוכן מאחורי כל ההמולה הזאת. המון מהדברים שניתן לבצע בו הם גימיקים בעיקר, כגון לקשור אויב לכבל ולהצמיד אותו לכל כלי תחבורה אחר, וכד'. זה מאפשר סוג של ניסויים מבדרים בהתחלה, אבל עלול להימאס מאוד תוך זמן קצר. ומילא מוקצן, אבל לתפוס אויב עם הכבל, ואז במשיכת יד לראות אותו מתעופף באוויר כאילו היה עפיפון, מאוד לא מרגיש טוב. גם בצפייה.

למרות החשש למעלה, היו להם גם כתה דברים טובים לכתוב ברשמים, וצריך לזכור שהם לא סיימו אותו.

ציטוט:

Just Cause 2 is certainly one of the largest and most freeform games around, and while we're not yet convinced about the long-term gameplay merits of the missions and of creating Chaos, we did have a lot of fun with it, and we are looking forward to playing more. And if nothing else, the grapple/parasail combo really is a stroke of genius

אני צופה לו ממוצע של כ-8. אפילו פחות.
רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שבת פבר' 27, 2010 ב-03:52 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

דמו למשחק כבר ביום חמישי הבא:

ציטוט:

The forthcoming Just Cause 2 demo promises a huge sandbox of trial gameplay including pretty much all Rico's abilities and stunts.

That's according to Square Enix community manager Mike Oldman, who told fan site Panau Island that the demo includes "approximately 35 square miles of sandy desert, featuring towns and settlements, military bases, runways (and planes) and plenty more".

"The demo will give you a pretty good snapshot of what the final game has to offer," Oldman said. "So in terms of Rico's abilities and the crazy stunts he can pull off - it's all in there.

"There's also one whole multi-stage faction mission for you to try, a race challenge and ample opportunities to cause chaos at pretty much every turn. There's a good mix of vehicles, everything from tuk tuks to planes, helicopters to jeeps, military and civilian.

"We really want you to play it again and again, to try out as much as you can. If you don't fancy tackling the mission for example, don't. See if we care. You'll easily find something else to keep you occupied."

אם להסתמך על הרשמים המוקדמים של IGN, הוא טוב יותר מקודמו, אך עדיין יש בו בעיות של חוסר גיוון, אם אני זוכר נכון.

יש כמה דברים בו שמפריעים לי אישית, פירטתי אותן כבר.
רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: רביעי מרץ 24, 2010 ב-03:53 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

הו, ביקורת ממש מחמיאה למשחק ב-IGN.

הופתעתי. רמזים מוקדמים באותו אתר דיברו על בעיית רפטטיביות וחוסר עניין לאחר זמן מה (אמנם הם חוו דעתם על חלק קטן מהמשחק).
רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: חמישי מרץ 25, 2010 ב-01:52 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

ממוצע נהדר לאחר 12 ביקורות: 85.75%. הייתי בטוח שיקבל פחות. יפה מאוד.

יש הסכמה כללית אצל המבקרים שמדובר באחד משחקי העולם הפתוח הכי מהנים ששיחקו.

אני אקנה אותו בעתיד, לאחר שהמחיר ירד (לא שהוא לא שווה בערכו המלא, אבל יש סדר עדיפויות).
הצג הודעות מלפני:      
פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב

קפוץ אל:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה