הדף נטען.. המתן בבקשה!

הדף עדיין לא מופיע? לחץ כאן

אינדקס הפורומים של ConSouls
!בדקו איך אתם יכולים לתרום לאתר
 חזרה לאתר  •  אינדקס הפורום  •  צ'אט  •  שאלות נפוצות FAQ  •   חיפוש בפורום  •  רשימת חברים  •  קבוצות משתמשים   •  הרשמה  •  פרופיל  •  התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות  •  התחבר
 Sega Rally Revo צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב
מחבר הודעה
רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שלישי דצמ' 15, 2009 ב-21:49 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

תוך כדי שאני מסיים לעבור על כל הדמואים שיש ב-PSN, החלטתי להוריד שוב פעם את הדמו של Sega Rally Revo. אני זוכר שבתחילה לא התרשמתי ממנו, בפרט לאחר שבדקתי את DiRT הראשון.

אז קפצתי ל-Gamerankings, לבדוק ממוצע, והוא בפירוש לא היה מרשים (76.28%), בדיוק כפי שזכרתי אותו. תוך כדי הסקירה של הביקורות שם, נתקלתי גם בביקורת של Eurogamer. הוווו, אותה Eurogamer קשוחה. אני זוכר כמה שביעיות היא חילקה ללא היסוס למשחקים שהוערכו יותר באתרים רבים אחרים, לכן הימרתי בלב שלם שהמשחק הזה בטח קיבל 6 אצלה. לכן, כשגיליתי שהעניקה למשחק הזה ציון 9, כמעט נחנקתי. מערכת IGN "הפאנבואית והממוסחרת", לשם השוואה, העניקה לו ציון 8.0.

ציטוט:

But enough of the predictions and doubts. SEGA Rally is easilythe freshest arcade driving experiences to have emerged in years,providing more wide-eyed excitement in five minutes than most gamesmanage in five hours. Not since Burnout 2 has a driving game stood outas so completely different to everything else, and provided so muchinstant, moreish entertainment to such a high technical standard. Tofind a game that strips out the pointless and unnecessary padding andgets back to, you know, making the actual racing the fun bit is worthyof celebration on its own, but to then underpin the whole thing withdeformable tracks is a masterstroke. As one of the most important andwell-realised ideas to hit the racing genre, it's something I'd urgeany racing game fan to try out. SEGA Rally isn't just a nostalgicremake, but a genuinely revolutionary twist that takes arcade racing ina new direction

מהביקורת של Eurogamer.

הבנתי שמערכת ה-Deformable terrain די עושה את המשחק, לא שוכחים להזכיר אותה בכל ביקורת. צפו גם ברשמים המצולמים הבאים כדי לקבל דוגמאות לכך - אפילו סימני גלגלים שהשארתם על האדמה מאחוריכם, עשויים להשפיע על ביצועי הרכבים מאחוריכם, וזו לא הדוגמה היחידה - רעיון נחמד מאוד, ונדמה לי מקורי.

אגב, המשחק נכשל במכירות, ובעקבות זה הצוות שפיתח אותו פורק. עדיין, מגיע להם קרדיט על מה שכנראה נחשב משחק ה-Sega Rally הכי טוב בשנים האחרונות. אני זוכר שקניתי את Sega Rally Championship 2 ל-Dreamcast, והוא היה מאכזב מאוד, מבחינה טכנית ובכלל, גם לתקופתו. אני אבדוק שוב את הדמו של המשחק האחרון, ואקרא עוד ביקורות. עכשיו, במחיר 98 ש"ח (כולל משלוח), הוא יכול להיות מציאה טובה (אף מילה אחת! Image) .

Blue blur
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שלישי דצמ' 15, 2009 ב-22:09 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אתה רק מוכיח שיורוגיימר הם לא חלק מכל שאר אתרי הביקורות,
יורוגיימר FTW!

שחקן גיבור

הודעהפורסם: שלישי דצמ' 15, 2009 ב-22:26 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אמר האיש שהביקורת המרומזת שלי התייחסה אליו. על ראש הגנב בוער הכובע Image  

אפילו הממוצע לא יכול על Eurogamer? כולם טועים, ו-Eurogamer צודקת. צ'מע, הלוואי והייתי אופטימי כמוך לגביה, כי אז הייתי מתלהב שבעתיים לקנות את המשחק.

ואתה מוכיח שאתה בכל מקרה הולך עם מי שהדעה הקדומה מכתיבה. אתה באמת חושב ש-Sega Rally Revo ראוי עד כדי כך לקבל 9? ועוד אחרי כל השביעיות שהעניקה?

בלי לשחק בו, נראה לי מערכת IGN יותר הגיונית עם הציון שהעניקה, עם כל הכבוד למערכת ה-Deformation.

Blue blur
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שלישי דצמ' 15, 2009 ב-22:38 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אני מעריך את יורוגיימר כי הם לא חלק מהגל של המבקרים שנותנים ציונים דומים, כמובן שאף אחד לא מושלם, אבל לפחות הם יוצאי דופן.

שחקן גיבור

הודעהפורסם: שלישי דצמ' 15, 2009 ב-23:09 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

תמיד יש יוצאי דופן, ו-Eurogamer הם לא יוצאי דופן במובן הזה.

אישית, אני חושב שכל המבקרים צודקים, כל אחד בהתאם לנקודת המבט שלו לגבי איך המשחק צריך להיות, וכל אחד בהתאם למה שהוא מצליח לראות ובהתאם לפרשנות שלו את המשחק. במקרה של Sega Rally Revo, קל מאוד לשנוא אותו, או לאהוב מאוד.

אני בדיוק קורא בעיון את הביקורת של Eurogamer, וזה מדהים. המבקר לקח כל ביקורת שלילית ומצא בה משהו טוב (לא שאני מתלונן, אשרי הגישה).

הנה דוגמה:

ציטוט:

At first, repeating tracks feels a bit cheap - as if SEGA couldn't comeup with enough content and was happy to merely cut and paste tracks topad the whole thing out, but, oddly, it is actually another sensibledesign decision which makes you appreciate the game even more. This'less is more' approach results in you becoming far more proficient athandling the cars and tackling each course accordingly

זו הייתה דוגמה לזווית ראייה ופרשנות מסוימת, אשר מבקרים רבים אחרים כנראה לא ראו.

הופה, בדיוק הגעתי לפסקה המתייחסת לעיצוב המסלולים, שזה חשוב מאוד בז'אנר, וגם כאן הם מרעיפים שבחים. הם אפילו אומרים ש-Sega Rally Revo הצליח היכן ש-Motorstorm (המדהים, אם יורשה לי) לא הצליח - אופי המסלולים אשר משתנה לעתים תכופות (בוץ, אספלט, וכד') ומשנה לגמרי את השליטה והחוויה, הוא בעל אפקט עמוק יותר ב-SRR, מאשר ב-MS. מגדירים אותו כמהפכה באופן שבו נוהגים.

ציטוט:

While we're on the subject, one thing we haven't really focused toomuch on yet is how incredible the game looks, and throws out moredetail than pretty much any driving game to date. Ok, so it's only running at 30 frames per second, but it's an absolutely rock-solid 30 frames per second

נראה שהוא ממש מתרץ כל תכונה שיכולה להתפרש כמאכזבת במשחק הזה, ושאנחש איך היית מגיב, Blue Blur, אם IGN הייתה מביאה ביקורת כזו, שנראה כאילו נכתבה על ידי מפיק המשחק בעצמו? Image  

כך או כך, אני לא חושב שהמבקר חרטטן, הוא פשוט הביא זווית ראייה אחרת, ואני דווקא התרשמתי ממנה. אזמין את המשחק עוד מעט.

ציטוט:

All we can say is, right now, 15, 20 hours in we can't stop playing it. As they say, it's a buy

נערך לאחרונה על-ידי רונן יצחק בתאריך שלישי דצמ' 15, 2009 ב-23:17, סך-הכל נערך פעם אחת
Blue blur
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שלישי דצמ' 15, 2009 ב-23:16 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אמרתי, אף אחד לא מושלם, תמיד יש את הפאנבוי, ותעשיית המשחקים מלאה בהם.

שחקן גיבור

הודעהפורסם: שלישי דצמ' 15, 2009 ב-23:19 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

Blue blur כתב:
אמרתי, אף אחד לא מושלם, תמיד יש את הפאנבוי, ותעשיית המשחקים מלאה בהם.

אני דווקא הייתי מנסח זאת כך: תמיד יהיו דעות שונות. בסה"כ, בהן מדובר, ומי שם אותנו לקבוע מי או מה מושלם?

ומערכת IGN, פעמים רבות, נתנה ציונים נמוכים מרבים אחרים. לכן אף פעם לא הבנתי מדוע מתעלקים דווקא עליה, אבל ככה זה כשאתה גדול ומצליח.

רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: רביעי דצמ' 16, 2009 ב-16:17 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

הזמנתי את המשחק. בדקתי את הדמו שוב, והשתדלתי לתת תשומת לב למה שנטען בביקורות, וכך ראיתי אותו באור טוב יותר, בלי ההשפעה של DiRT, שבכלל פנה לכיוון אחר.

תשמעו, הוא ממש כיפי לאחר שלומדים אותו (שליטה, מסלולים, עיוותי מסלול). בתחילה השליטה נראית רופפת מדי, אבל זה הסגנון של הסדרה. ועניין המסלול שמתעוות בהחלט מרשים, אתם רואים את האספלט משתנה מחריקות, ואף מרגישים זאת מתחת לגלגלים. זה גם משפיע על הגיימפליי. אני מקווה שמפתחת איכותית תאמץ את הרעיון במשחק מירוצים אחר, כי כנראה לא נשמע מ-Sega Rally עוד הרבה זמן.

מה שמאוד מצער אותי הוא שגרסת ה-PS3 אינה תומכת ברטט בשלט, כי הוא יצא לפני שהתכונה חזרה לשלטים של סוני. וזה מאוד חבל במשחק הזה, גם על פי ביקורות, כי בגרסת ה-Xbox 360 ממש מרגישים כל עיוות ומהמורה שנוצרה במסלול מתחת לגלגלים. הבנתי שסגה ממש קלעה עם התחושה.

זה ממש חבל, ולפי בדיקה שלי, לא יצא פאץ' שמתקן זאת, אני מניח כי המשחק גם ככה לא הצליח, וצוות הפיתוח פורק. באסה, אבל לא קריטי מכדי למנוע את קנייתו, הוא עדיין מהנה מאוד.

רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: חמישי דצמ' 24, 2009 ב-02:20 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

קיבלתי פתק דואר. אני מניח שהמשחק יהיה אצלי היום.

מלבד בודדים, לסגה אין ניסיון טוב עם הפלייסטיישן 3: Virtua Fighter V ללא און ליין, פורט נחות לביונטה, וסגה ראלי ללא רטט בשלט. ברררר. היא הייתה איכשהו בסדר אם הייתה מוציאה עדכונים, אבל נאדה. זה פשוט זלזול.

כך או כך, סגה ראלי כיפי בטירוף, עם רטט או בלעדיו, למרות שהוא בהחלט היה מוסיף לחדשנות שהוספה כאן.

Blue blur
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: חמישי דצמ' 24, 2009 ב-14:26 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

רונן יצחק כתב:
קיבלתי פתק דואר. אני מניח שהמשחק יהיה אצלי היום.

מלבד בודדים, לסגה אין ניסיון טוב עם הפלייסטיישן 3: Virtua Fighter V ללא און ליין, פורט נחות לביונטה, וסגה ראלי ללא רטט בשלט. ברררר. היא הייתה איכשהו בסדר אם הייתה מוציאה עדכונים, אבל נאדה. זה פשוט זלזול.

כך או כך, סגה ראלי כיפי בטירוף, עם רטט או בלעדיו, למרות שהוא בהחלט היה מוסיף לחדשנות שהוספה כאן.

וסוניק אנלישד עם בעיות פריימים, זה כנראה בגלל הקושי לפתח משחקים לPS3 כמו שאלעד וליאור הסבירו בת'רד שפתחת.

שחקן גיבור

הודעהפורסם: חמישי דצמ' 24, 2009 ב-14:32 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

ידוע שה-PS3 היא קשה לפיתוח, אבל זה עדיין תירוץ של המפתחת, כי מפתחת מוכשרת/לא עצלנית הייתה יכולה לעשות לקונסולה משחק שאפילו עשוי יותר טוב, ויש דוגמאות לכך.

והמשחק אצלי. יותר מאוחר אבדוק. אני מעריך מאוד את סגה כחברה שמנסה לחדש את עצמה, ורואים זאת בדור הזה (מלבד סוניק, בינתיים), אך חבל שמבחינה טכנית היא קצת עצלנית.

Blue blur
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: חמישי דצמ' 24, 2009 ב-14:42 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

רונן יצחק כתב:
ידוע שה-PS3 היא קשה לפיתוח, אבל זה עדיין תירוץ של המפתחת, כי מפתחת מוכשרת/לא עצלנית הייתה יכולה לעשות לקונסולה משחק שאפילו עשוי יותר טוב, ויש דוגמאות לכך.

והמשחק אצלי. יותר מאוחר אבדוק. אני מעריך מאוד את סגה כחברה שמנסה לחדש את עצמה, ורואים זאת בדור הזה (מלבד סוניק, בינתיים), אך חבל שמבחינה טכנית היא קצת עצלנית.

Lul wat?

שחקן גיבור

הודעהפורסם: חמישי דצמ' 24, 2009 ב-15:20 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

Blue blur כתב:
רונן יצחק כתב:

Lul wat?

טוב, זה לא סוד שהדעה הקדומה שולטת תמיד.

בוא נראה...

Virtua Fighter 5 - הציב עומק וטכניקה אשר אף משחק מכות לא הציב. הוא מוערך מאוד. קרא ביקורות, טענו שהוא מציב רף לשאר משחקי המכות להגיע אליהם.

Valkyria Chronicles: צריך להסביר? משחק תפקידים מרענן שעשוי ממש טוב.  למיטב ידיעתי, אין כמוהו בשוק.

Sega Rally Revo: לא הצליח במכירות, והממוצע לא מרשים, כנראה בגלל היקף תכנים לא מספיק (כבר אמרתי שהיא יכולה להיות עצלנית?), אבל עדיין אי אפשר לקחת ממנה את הקרדיט של מה שהיא עשתה עם המשחק הזה: מסלול שניתן לעיוות תוך כדי המירוץ, כך ששום סיבוב אינו דומה לקודמו. הוא הוגדר על ידי חלק מהמבקרים כאחד משחקי המירוץ הכי מרעננים וחדשניים בשנים האחרונות. גם מלבד לחדשנות הזו, נכתב עליו שניתן לראות בו במספר שניות, כמות דברים שאתה לא רואה ב-5 דקות במשחקי מירוץ אחרים.

מה היא עוד פיתחה בדור הזה, מלבד סדרת סוניק המאכזבת?

Blue blur
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: חמישי דצמ' 24, 2009 ב-15:24 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

התכוונתי לקטע של המלבד סוניק.

שחקן גיבור

הודעהפורסם: חמישי דצמ' 24, 2009 ב-15:28 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

לכן שאלתי איזה עוד משחקים היא פיתחה בדור הזה, אולי שכחתי.

אבל כל חברה עושה גם משחקים פחות טובים. אני לא מדבר על האיכות הכללית, אלא על הניסיון לחדש בצורה מוצלחת, כפי ש-Sega Rally Revo מוכיח: אין בו ריפליי מרשים, לכן הממוצע, אבל הוא כן הצליח לחדש.

עצלנית. אולי זה בגלל מצבה הכלכלי אז מקמצת בהשקעה, אנעארף.

הצג הודעות מלפני:      
פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב

קפוץ אל:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה