הדף נטען.. המתן בבקשה!

הדף עדיין לא מופיע? לחץ כאן

אינדקס הפורומים של ConSouls
!בדקו איך אתם יכולים לתרום לאתר
 חזרה לאתר  •  אינדקס הפורום  •  צ'אט  •  שאלות נפוצות FAQ  •   חיפוש בפורום  •  רשימת חברים  •  קבוצות משתמשים   •  הרשמה  •  פרופיל  •  התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות  •  התחבר
 Sega Rally Revo צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב
מחבר הודעה
רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: חמישי דצמ' 24, 2009 ב-22:08 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

ציטוט:

Hello,

Just bought Sega Rally Revo for PS3. Great game, but with very disappointing problem: Why there is no rumble support for this version? Can  you just make an update to fix it? because in the Japanese version there is a rumble feature. Is it a very difficult to do it?

I bought VF5 too for the same console, great game with no online (Compare to Xbox 360 version) and now bayonetta for PS3 is technically very disappointing too.

I love Sega, but I feel it not care for its customers as it should.

Please forward this message to the one that relevant to this problem, and please make an effort to fix the rumble feature thing in a future update.

Thanks for listening.

Ronen.

Image  

אל תדאגו אחים שלי, אח שלכם פותר לכם את כל הבעיות של העולם.

(צחקו צחקו, אבל לפחות מישהו מנסה... אם צריך להגיע לנשיא סגה, אז שיהיה כך! Image).

נערך לאחרונה על-ידי רונן יצחק בתאריך חמישי דצמ' 24, 2009 ב-23:11, סך-הכל נערך פעם אחת
xxavivxx
שחקן מכור
שחקן מכור

הודעהפורסם: חמישי דצמ' 24, 2009 ב-22:14 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

רונן ..עשית לי את היום. CAN'T STOP LAUGHING
שלב 1Image  
שלב 2Image  
שלב שלושImage  מצחוק מוציא לשון

אני יודע שאני שעם הפה שלי אני הולך לאכול את הכובע (והסמיילים) , אבל...נראה לך שהם אשכרה שמים על המיילים האלה?XD

מקסימום..אבל מקסימום, יענו לך בתגובה חצי מוכנה מראש שתגיד לך "תודה על הפנייה, זה חשוב לנו מאוד. נשתדל לשפר."

XD..פשוט הרגת אותי. לפחות יש לך כתיבה נחמדה באנגלית מוציא לשון ..

נערך לאחרונה על-ידי xxavivxx בתאריך שלישי דצמ' 29, 2009 ב-16:53, סך-הכל נערך פעם אחת
רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: חמישי דצמ' 24, 2009 ב-22:22 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

המייל הזה נשמע כמו "אוי אוי אוי, אין רמבל, אי אוי אוי" Image  

לא, אני לא כזה תמים, אבל אני לא מאמין בלשבת בשילוב ידיים, אלא להעיר כדי למחות ולהשמיע קול. עם כל הכבוד, אני לקוח שלה. אם המשחק הזה היה איכשהו מצליח, אז היה יותר סיכוי שהיא הייתה מזיזה את התחת שלה ומוציאה איזה עדכון.

אם יש רמבל בגרסה היפנית, זה לא הופך את העדכון לעניין יותר פשוט? הרי הקוד קיים. פשוט לעשות "קופי-פאסט".

אבל נראה, נחכה לתשובה הרשמית, בטח יש להם משהו מוכן מראש.

אם התפריטים של הגרסה היפנית הם באנגלית, אז אולי כדאי לנסות להשיג את הגרסה היפנית במחיר ממש זול. אני יודע, זה בסך הכל רמבל, אבל החדשנות המגניבה של המשחק הזה עושה שימוש מבריק ברמבל שחבל לפספס. גם בביקורות כתבו שזו באסה רצינית.

xxavivxx
שחקן מכור
שחקן מכור

הודעהפורסם: חמישי דצמ' 24, 2009 ב-22:43 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אם יש משהו שבאמת יכול לעזור (והוא לא..אבל נניח) זה אם תרצה שכולם ישלחו את המכתב הזה , ורק ישנו את שמם. זה יגרום ללחץ קטנטן ולא צפוי בתא המייל שלהם.

הודעהפורסם: שני דצמ' 28, 2009 ב-18:38 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

לא חשבתי שאגיד את זה, אבל SEGA Rally Revo הוא משחק מירוצים ארקיידי מדהים. אתמול לפני השינה ניסיתי שוב פעם כמה מסלולים. הקרקע מגוונת מאוד, עשויה ממש טוב וכיף לחרוש עליה - בוץ, שלוליות, שלג ועוד (לעזאזל, למה אין רמבל), תחושת המהירות טובה מאוד, אתגר טהור וטוב, שליטה כיפית מאוד, האינטנסיביות מורגשת והגרפיקה חלקה ומפורטת. אחד משחקי המירוץ הכי כיפיים שלי, זה אומר המון. ב-100 ש"ח, זו עסקה מצוינת, והייתי משלם גם יותר.

גיליתי חיסרון נוסף, חוץ מעניין העדר הרטט - הוא לא תומך בגביעים (רואים שהוא אחד המשחקים הראשונים שיצאו לקונסולה...)

Blue blur
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שני דצמ' 28, 2009 ב-18:50 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

רונן יצחק כתב:
לא חשבתי שאגיד את זה, אבל SEGA Rally Revo הוא משחק מירוצים ארקיידי מדהים. אתמול לפני השינה ניסיתי שוב פעם כמה מסלולים. הקרקע מגוונת מאוד, עשויה ממש טוב וכיף לחרוש עליה - בוץ, שלוליות, שלג ועוד (לעזאזל, למה אין רמבל), תחושת המהירות טובה מאוד, אתגר טהור וטוב, שליטה כיפית מאוד, האינטנסיביות מורגשת והגרפיקה חלקה ומפורטת. אחד משחקי המירוץ הכי כיפיים שלי, זה אומר המון. ב-100 ש"ח, זו עסקה מצוינת, והייתי משלם גם יותר.

גיליתי חיסרון נוסף, חוץ מעניין העדר הרטט - הוא לא תומך בגביעים (רואים שהוא אחד המשחקים הראשונים שיצאו לקונסולה...)

אני לא הייתי קורה להעדר גביעים חיסרון.

שחקן גיבור

הודעהפורסם: שני דצמ' 28, 2009 ב-22:05 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

כן, זה באמת חיסרון, שגם מכור כמוני, יחיה אתו בשלום אם המשחק נהדר. האכזבה היחידה שלי היא היעדר רטט.

xxavivxx
שחקן מכור
שחקן מכור

הודעהפורסם: שלישי דצמ' 29, 2009 ב-14:56 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

רונן יצחק כתב:

אל תשכח שעניין הטרופיז הוא רק מלפני שנה חצי . כלומר - הקונסולה הייתה שנה וחצי (באירופה..בארה"ב היא יצאה לפני)) ללא המערכת הזו (אני יודע שקשה לך לתאר את זה. אגב, הידעתם שפעם הסמל של הפלאטינה היה כתר , אבל סוני שינו אותו  תוך פחות משבועיים כי הוא היה מכוער ולא קשור לכלום ?)

וזה גם נוגע לעניין הרטט, הרי הDS3 יצא גם רק שנה + לאחר יציאת הקונסולה

הודעהפורסם: שלישי דצמ' 29, 2009 ב-15:12 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

רונן יש לך שם המון שגיאות בגרמר וכאלה. הייתי מתקן אותך אבל אני מעדיף להמשיך לחיות
רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שלישי דצמ' 29, 2009 ב-16:43 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

בן, ידוע, אנגלית זה לא הצד החזק שלי.

ואני אשמח אם תתקן. בימים אלה אני מנסה לשפר.

xxavivxx כתב:
וזה גם נוגע לעניין הרטט, הרי הDS3 יצא גם רק שנה + לאחר יציאת הקונסולה

אני יודע, אבל זה לא מסביר מדוע סגה לא משחררת עדכון. זו התלונה שלי. הרטט קיים בגרסה היפנית. זאת אומרת שזה משהו שכבר קיים.

Kazura
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שלישי דצמ' 29, 2009 ב-21:20 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אוקיי אני אשתדל
ציטוט:
Hello,

I had recently purchased Sega Rally Revo for the PS3. It's a great game, but I find the lack of Rumble support dissapointing. Do you think SEGA could release an update that will fix this issue? The Japanese version already has Rumble support, So will it be a difficult thing to do?
I also bought the PS3 version of Virtua Fighter 5, Which is great too but lacks online support compared to the Xbox 360 version.
It also dissapoints me that the PS3 is getting the inferior version of Bayonetta, Also compared to the Xbox 360.
I love SEGA, yet I feel they don't care for their customers as they should.
Please forward this message to the one that relevant to this problem, and please make an effort to fix the rumble feature thing in a future update.
Please pass this message to the ones who are relevant to these matters, And please make an affort to fix the problem.

Thanks In advance,

Ronen.
יש פה כמה טעויות דקדוק שפשוט אין לי כוח לתקן/לא יודע למה לתקן, אבל שיהיה
שיניתי את הניסוח ברוב המשפטים למה שאני הייתי כותב, אם אתה רוצה שאני אתקן את המכתב שלך מילה במילה תגיד ואני אשמח לנסות
רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שישי ינו' 08, 2010 ב-21:50 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

סוף סוף קיבלתי תשובה:

ציטוט:

Hi Ronen,

Thank you for contacting SEGA Support.

We sincerely appreciate all customer feedback regarding SEGA titles.

I will ensure your feedback is escalated to the relevant department.

Any proposals regarding development should be sent to: acquisitions@soe.sega.co.uk

If you have any further queries please contact us.

Kind Regards,
Peter

SEGA Support

אני עוד אנדנד.

Blue blur
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שישי ינו' 08, 2010 ב-21:56 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

לפחות עונים לך.

שחקן גיבור

הודעהפורסם: שישי ינו' 08, 2010 ב-22:14 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

Blue blur כתב:
לפחות עונים לך.

עם טעויות או בלי Image

אם בא למישהו לעזור, אעריך אם ישלח להם מייל קצר גם כן, לכתובת בתוכן התשובה.

רונן יצחק
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: רביעי מרץ 17, 2010 ב-01:52 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

משחק בו שוב עכשיו (אז מי אמר שאני זונח את המשחקים שלי? Image)

משחק מאתגר מאוד. צריך המון ריכוז, לבצע פניות במידה הנכונה כדי להצליח תוך כדי ששמים לב לסימונים על המסך ולהוראות הקוליות. מתארים את מידת הפניות ושאר המכשולים (אבל זה היה תמיד נכון בסדרה).

בניגוד למשחקי מירוץ אחרים, כאן לא מומלץ ללחוץ על דוושת הבלם, זה יעניק יתרון ליריבים, בעוד שלחיצה רציפה על דוושת הגז עלולה לפגוע קצת במומנטום בזמן פנייה במקרה של התנגשות, אבל הנזק קטן יותר מזה של לחיצה על הבלם (אני ממליץ פשוט להניח לדוושת הגז רגע לפני הפנייה).

משחק כיפי מאוד, ואם היה בו רמבל, היה אף מרגיש טוב יותר. חבל.
הצג הודעות מלפני:      
פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב

קפוץ אל:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה