הדף נטען.. המתן בבקשה!

הדף עדיין לא מופיע? לחץ כאן

אינדקס הפורומים של ConSouls
!בדקו איך אתם יכולים לתרום לאתר
 חזרה לאתר  •  אינדקס הפורום  •  צ'אט  •  שאלות נפוצות FAQ  •   חיפוש בפורום  •  רשימת חברים  •  קבוצות משתמשים   •  הרשמה  •  פרופיל  •  התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות  •  התחבר
 ת'רד תקלות ובעיות צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב
מחבר הודעה
Slim
מנהל אתר
מנהל אתר

הודעהפורסם: חמישי מאי 30, 2013 ב-19:19 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

טיפ שימושי לכולם! העכבר שלי, G5 של לוג'יטק, עושה בעיות כבר כמה חודשים(!) אבל הייתי עסוק ועצלן להתחיל
לבדוק אותו לעומק, הבעיות העיקריות היו שכל כמה זמן הוא היה עושה ריסט להגדרות dpi שלו ומשנה לי אותן פתאום (מלווה בלאג קל)
ובמקרה הגרוע יותר נכבה לגמריי לכמה שניות ואז חוזר לעבוד, קטעים מוזרים שלפעמים קרו יותר ולפעמים פחות.

אחרי שחקרתי ברשת ראיתי שזו תופעה שקרתה להרבה אנשים בעלי אותו עכבר והרבה הציעו שזו בעייה כנראה בכבל
ואפשר להחליף אותו (מצאתי באיביי כבל להחלפה בסביבות 40 שקל כולל משלוח) או למי שיש אחריות אז לוג'יטק מחליפים,
לי נגמרה האחריות והתחלתי לשקול קנייה של כבל ולנסות להחליף או אפילו לקנות כבר עכבר חדש מאחר והוא משגע אותי כבר המון
זמן ויש סיכוי שהחלפת הכבל לא תעזור.. כי בגדול שהסתכלתי על הכבל כולו נראה תקין בלי קרעים בשום מקום, שמור מאוד.

המשכתי ככה עוד שבוע~שבועיים ואז נמאס לי ממש והחלטתי לפתור את העכבר, הסתכלתי ברשת איפה נמצאים
כל הברגים (נדמה לי ארבעה~חמישה ברגים), הייתי צריך להוריד שני פדים (אפשר לקנות חדשים מאיביי בגרושים)
שבסוף החזרתי לבינתיים והם עדיין תופסים בסדר ולעשות חור במקום שהיה מסומן אפילו במדבקה ומתחתיה היה
בורג נוסף,
אחרי שפתחתי מצאתי חלקיקי אבק, שערות וכל מיני שיטים שנכנסו לעכבר במשך הזמן שיש לי אותו (סביבות 4 שנים אני חושב)
אם כי בגדול הוא נראה במצב מעולה! מדי פעם הייתי מנקה אותו חיצונית, אז הפעם החלטתי לעשות ניקוי פנימי
העפתי את רב הלכלוך בזהירות ובדקתי שהכבל של העכבר מחובר היטב (לחצתי עליו פנימה ויש מצב שאולי הוא היה מילימטר בחוץ)
בדקתי שהכל נראה לי בסדר וסגרתי, אחרי שחיברתי שוב - עובד כמו חדש, כבר כמה ימים לא קרה שום דבר. Smile

וככה חסכתי טרחה של הזמנה של כבל חדש או קנייה של עכבר חדש (לפחות 150~200 שקל לעכבר גיימינג סביר)!
אז הטיפ הוא לא לוותר ולקנות חדש ישר, שווה לנסות לפתוח, לנקות ולסדר כמה שאפשר כי יש מצב שהבעייה הייתה
פשוטה יותר משחשבתם Wink

אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: רביעי יונ' 05, 2013 ב-07:04 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

תנקס על הטיפ מן, גם לי יש את הG5 - אחלה עכבר עד שהתחיל לתקוע את הDPI בהכי נמוך שלו ולא רוצה לעלות אפיולו אם שימוש בכפתורים הפיזים, כנראה שזה מה שאצרך לעשות Smile

בהזדמנות אנסה את זה ולאחר שדורג למחשב שכבר לא זז 9 חודשים עקב בעיות בלוח ישן שלא קיים כבר אוכל לחזור לגודלותו של המפלצת שלי.

The Out Campaign: Scarlet Letter of Atheism
הצג הודעות מלפני:      
פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב

קפוץ אל:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה