הדף נטען.. המתן בבקשה!

הדף עדיין לא מופיע? לחץ כאן

אינדקס הפורומים של ConSouls
!בדקו איך אתם יכולים לתרום לאתר
 חזרה לאתר  •  אינדקס הפורום  •  צ'אט  •  שאלות נפוצות FAQ  •   חיפוש בפורום  •  רשימת חברים  •  קבוצות משתמשים   •  הרשמה  •  פרופיל  •  התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות  •  התחבר
 מה הוא המשחק הבלעדי ל-PC המצופה ביותר? צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב
מחבר הודעה
GolanBerlin
חבר צוות
חבר צוות

הודעהפורסם: שני יונ' 03, 2013 ב-11:11 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

על אף שאינני מסכים עם הטענה הזו, יש בפורום אנשים שטוענים כי ה-PC כי הפלטפורמה הטובה ביותר לגיימינג. הגיע הזמן שנברר: מה הוא המשחק הבלעדי ל-PC המצופה ביותר?

בדיון הזה אנחנו נדבר אך ורק על כותרים בלעדיים למחשב, כלומר כותרים שלא יוצאים ל-PlayStation 3, Xbox 360 או ל-Wii U.

IGN ערכה רשימה של 50 משחקים בלעדיים ל-PC בשנת 2013, ואתם מוזמנים לעיין בה, ולבחור.
Blue blur
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שני יונ' 03, 2013 ב-12:43 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אני לא יודע בקשר להכי מצופה בכללי, אבל בשבילי אישית אני הכי מצפה לEuropa Universalis 4 וСompany of Heroes 2, פרדוקס הם המפתחים האהובים עליי ביותר בזמן האחרון, והם לא מפסיקים להוציא משחקי אסטרטגיה אדירים כל שנה(וכמובן מאג'יקה)
zaom
שחקן אלוף
שחקן אלוף

הודעהפורסם: שני יונ' 03, 2013 ב-12:47 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

הרשימה הזאת מזכירה לי למה אני כל כך אוהב קונסולות משחק ובעיקר את נינטנדו.
היחיד שניסיתי לשחק וגם אנסה מתוך הרשימה זה סלנדרמן. משחק שכדאי מאוד להיכנס לעלילה שלו ולא להיות נגדה. ואז הוא מפחיד ממש.

אני חושב שכדאי לשאול מהו המשחק הבלעדי לPC שאהבנו ביותר אי פעם ולא מה שמצופה שיהיה.

Blue blur
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שני יונ' 03, 2013 ב-13:09 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

zaom כתב:
היחיד שניסיתי לשחק וגם אנסה מתוך הרשימה זה סלנדרמן. משחק שכדאי מאוד להיכנס לעלילה שלו ולא להיות נגדה. ואז הוא מפחיד ממש.

אני חושב שכדאי לשאול מהו המשחק הבלעדי לPC שאהבנו ביותר אי פעם ולא מה שמצופה שיהיה.

אני לא מבין איך משהו שהיה בכלל בדיחה ומקומות הכי אפלים ולא ידועים ב4צ'אן הפך למיינסטרימי ועלוב כל כך כמו סלנדרמן.

ואני מציע לך לבדוק ולנסות לשחק בחלק מהמשחקים שהינם בלעדיים לPC, אולי תשנה את דעתך.
Yaniryb
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: שני יונ' 03, 2013 ב-13:55 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

Warcraft iv , ברגע שתהיה הכרזה אני גומר! כמובן מקווה זה ימשיך את העלילה של FT.

סיימתי את WAR3 וFT איזה 10 פעמים עד היום.

תקשיב אני יקטר כאן כמה שבא לי וגם אם בע לי אני יכתוב בשגיות קתיב יש לכ בהיה עם זא?! אם מישהו כאן אכי אוהב את ריימן זה אני ויש לי סכות להגיד כאן מה שבע לי! אז SUPER טמבל תקשיב אני היה מופתה אם יש לך חברים ביכלל אם כל הערות המצבנות שלך סתום! כבר

Wise man once said, put your brain in gear before activating your fingers! Be smart!
Blue blur
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שני יונ' 03, 2013 ב-14:02 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אם הם בכלל יתכוונו להוציא WC4 מתישהוא אז הוא ימשיך את העלילה של WOW, לא של FT.

שחקן גיבור

הודעהפורסם: שני יונ' 03, 2013 ב-18:10 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

סלנדרמן לא התחיל כבדיחה

בפורומי "משהו מתועב" היתה תחרות עיצוב תמונות רגילות כך שיכילו סיפורים מתועבים
מאחוריהם..
מפה נולדה התמונה המפורסמת הנ"ל:
Image
ולסלנדרמן כמעט ואין עלילה ובטח שלא במשחק.. אתה עם פנס ומצלמה בלבד ביער חשוך
אוסף פתקים ובלה בלה..

לטעמי המשחק שאני מחכה לו זה HL2 EP3 כשיצא מתישהו בעתיד הלא ברור..
Blue blur
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שני יונ' 03, 2013 ב-19:42 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

זה נקרא CREEPYPASTA, מבחינתי זו בדיחה לא מצחיקה לכל דבר.

חבר צוות

הודעהפורסם: שלישי יונ' 04, 2013 ב-21:50 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

zaom כתב:

אני מסכים. זה נראה לי שבדור הבא, כלומר, זה שאנחנו נכנסים אליו עכשיו, ה-PC הולך להפסיד. אף אחד כבר לא מתעניין בו. כולם משקיעים בקונסולות. רק Valve עדיין מעריצה את המחשב, אבל אני באמת לא מבין למה.
zaom
שחקן אלוף
שחקן אלוף

הודעהפורסם: שלישי יונ' 04, 2013 ב-23:19 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

לא בדיוק ככה, משחקי המחשב עדיין מאוד מובילים בתחום השוטרים והאסטרטגיה. והרבה יותר קל לפתח אליהם משחקים פשוטים ולהפיץ אותם, ככה שהשוק שלהם ענק.

Yaniryb
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: שלישי יונ' 04, 2013 ב-23:26 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

ציטוט:
אני מסכים. זה נראה לי שבדור הבא, כלומר, זה שאנחנו נכנסים אליו עכשיו, ה-PC הולך להפסיד. אף אחד כבר לא מתעניין בו. כולם משקיעים בקונסולות. רק Valve עדיין מעריצה את המחשב, אבל אני באמת לא מבין למה.

בורות לשמה.

תקשיב אני יקטר כאן כמה שבא לי וגם אם בע לי אני יכתוב בשגיות קתיב יש לכ בהיה עם זא?! אם מישהו כאן אכי אוהב את ריימן זה אני ויש לי סכות להגיד כאן מה שבע לי! אז SUPER טמבל תקשיב אני היה מופתה אם יש לך חברים ביכלל אם כל הערות המצבנות שלך סתום! כבר

Wise man once said, put your brain in gear before activating your fingers! Be smart!
shgadlic
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: רביעי יונ' 05, 2013 ב-07:01 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

בתכלס בכניסה לדור הבא ה-PC הולך להיות הפלטפורמה המובילה. קודם כל ה-PS4 הוא PC גם מבחינת הארכיטקוטרה וןם מבחינת הכיוון שאליו נעו הקונסולת עוד מדור קודם.
ה-PC הוא היחיד שלא יגביל אותך מבחינת תאימות לאחור, פתיחות הפלטפורמה, התמיכה ההענפה במפתחי אינדי וכמובן אמצעי שליטה הכי רחבים שיוכלים להיות - אתה יכול לחבר איזה גיימפד שרוצה וגם אפילו את הווימוט\נונצ'ק ובעתיד הוויU פאד.

בעקרון הPC הוא הכלי האולטימטיבי והיום עם מחירים ההתחלתיים הגבוהים יחסית ל קונולסה, אתה יכול לקנות PC לגיימינג ממוצא - עם יכולת שדורג חומרה עתידי - במחיר קרוב ובתכלס סגרת גם את קניית המחשב שאתה כרגע משתמש בו בשביל לגלוש לפורום שלנו.

ככה שכן ה-PC הולך להפסיד בטוח. NOT!

The Out Campaign: Scarlet Letter of Atheism
Yaniryb
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: רביעי יונ' 05, 2013 ב-07:50 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

shgadlic כתב:
בתכלס בכניסה לדור הבא ה-PC הולך להיות הפלטפורמה המובילה. קודם כל ה-PS4 הוא PC גם מבחינת הארכיטקוטרה וןם מבחינת הכיוון שאליו נעו הקונסולת עוד מדור קודם.
ה-PC הוא היחיד שלא יגביל אותך מבחינת תאימות לאחור, פתיחות הפלטפורמה, התמיכה ההענפה במפתחי אינדי וכמובן אמצעי שליטה הכי רחבים שיוכלים להיות - אתה יכול לחבר איזה גיימפד שרוצה וגם אפילו את הווימוט\נונצ'ק ובעתיד הוויU פאד.

בעקרון הPC הוא הכלי האולטימטיבי והיום עם מחירים ההתחלתיים הגבוהים יחסית ל קונולסה, אתה יכול לקנות PC לגיימינג ממוצא - עם יכולת שדורג חומרה עתידי - במחיר קרוב ובתכלס סגרת גם את קניית המחשב שאתה כרגע משתמש בו בשביל לגלוש לפורום שלנו.

ככה שכן ה-PC הולך להפסיד בטוח. NOT!

אתה טועה מחיר של מחשב גיימינג שיחזיק לך דברים על מקסימום לדור הנוכחי בלי צורך בקפינפוגים מעצבנים יכול להגיע בקלות ל-5000 שקל בלי אבזרים יעודים(מקלדת עכבר רמקולים וכו וכו').

בעוד שקונסולות כל מה שאתה צריך לקנות מכשיר פלוס שלט או שתיים(למרות שהדור האחרון הוכיח שזה לא כזה מומלץ) ואתה מוכן לשחק עכשיו,מחר ובועד 5 שנים.

הסיבה העיקרית שאני עברתי לקונסולות זה כמובן משחקים שיותר קרצו לי, בנוסף נמאס לי לעבוד עם כל הדברים שמחשב צריך כידי להפעיל משחק , או משחק על רמת "EXTRAME" , יש עוד מליון סיבות, אבל תכלס , מחשב פונה לקהל מסוים וגם קונסולות אף אחד מהם לא ימות בקרוב מסיבה פשוטה הנתח שוק שלהם לא הולך להעלם בקרוב.

אז במילות סיכום יפות אלו, תהנו מלשחק אם זה במחשב,קונסולה נייחת ניידת או פלאפון.

Yanivle
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: רביעי יונ' 05, 2013 ב-17:44 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אם ההחלטה היא בין קונסולת דור הבא או מחשב (בהנחה שיש לי מחשב מעפן),
ברור שמחשב.. זה הכל נובע מעניין של צרכים, ובתור סטודנט מחשב הרבה יותר משתלם
לתוכנות כבדות (PRO-Engineer או MATLAB או וואטאבר), למשחקים כבדים ולשימושים
אחרים

ויניר מה שאתה אומר זה לא נכון, אתה מדבר על קונסולות באופן כללי ועובדה, תראה מה
קרה לגיימקיוב, לדרימקאסט- קונסולות שננטשו אחרי זמן קצר ואולי אפילו ווי-יו.
הכוונה היא שאין מי שיבטיח לך שהקניה שלך משתלמת, לכן אנשים מחכים שנה ואף יותר
עד שהמכשיר מקבל צורה סופית, וכשהם קונים אותו מבחינה טכנולוגית הוא די מיושן,
ובעולם הטכנולוגי שנה זה חצי נצח.

לגבי השליטה במחשב - זה כבר עניין פרטי, כמו שאמרת, לך אישית לא נוח. לדעתי הרבה יותר נוח לשחק במחשב
מאשר קונסולות נייחות (ויש לי 3 קונסולות נייחות), בייחוד במערכת כמו Steam
כשהמשחקים מאורגנים לך בספריות ואתה אפילו לא צריך עכבר או מקלדת אחרי שאתה
נכנס לממשק BIG PICTURE.
בקיצור על טעם וריח..
הצג הודעות מלפני:      
פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב

קפוץ אל:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה