הדף נטען.. המתן בבקשה!

הדף עדיין לא מופיע? לחץ כאן

אינדקס הפורומים של ConSouls
!בדקו איך אתם יכולים לתרום לאתר
 חזרה לאתר  •  אינדקס הפורום  •  צ'אט  •  שאלות נפוצות FAQ  •   חיפוש בפורום  •  רשימת חברים  •  קבוצות משתמשים   •  הרשמה  •  פרופיל  •  התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות  •  התחבר
 Splinter Cell: Conviction צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב
מחבר הודעה
shgadlic
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: ראשון יול' 04, 2010 ב-11:04 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

הכותר האחרון בסדרה ההתגנבות המפורסמת מחזיר את סם פישר לThired Eshelon אך הפעם כאויב. לאחר שנודע לו שבתו לא מתה והיא עדיין בחיים, סם חוזר לפגוע באנשים שפגעו בו. דמותו של סם מורכבות יותר אך נחושה בדרכה.
מייקל אירונסייד חוזר לדבב את דמותו של פישר.

הכותר יצא ל360 ולPC.

קצת רשמים שלי:
בעקרון אני ככל הנראה כבר לקראת סופו של המחשק לאחר שרציתי עליו במשך שלושה ימים כ8-10 שעות בערך. יש יותר דגש על אקשן מאשר בכותרים אחרים אך יש איזון טוב בין השניים למרות השינוי הנ"ל. החידושים של mark & excute (הנותן לך להוריד מטרות במהירות) וכן Last Known Position (מסמן לך את המיקום האחרון בו חושבים האויבים שלך שאתה נמצא לאחר שגילו אותך) מוסיפים לא מעט ויוצרים חוויה סינמטית יותר.
התסריט הדוק ומעניין. פישר מתפתח הרבה במהלך העלילה ונגלים לנו פרטים על עברו שחלקם ידענו וחלקם לא.
זכרונותיו\אינפורמציה חדשה שהוא מקבל מתגלים לנו כסרטים קצרים על גבי קיר כזה או אחר במהלך המשחק ומכניסים אותנו יותר לנפשו של פישר.

קטעי הפעולה רבים אך מלווים בהתגנבות רבה כפי שאמרתי האיזון טוב. הגרפיקה מרשימה ככל הניתן ומנוע LEAD (המבוסס על Unreal2.5) נותן תאורה טובה, אנטיאלסינג ברור וכדומה היאה למנוע.
הפס קול והדיבוב פשוט מועלים, לא ציפתי לפחות.
אני מניח שמעריצי הסדרה המושבעים עדיין כועסים על השינוי במגמה של סגנון המשחק, אבל אני אמר לכם ללא חשש - וכן אני חובב משחקי התגנבות מושבע - שזהו אותו ספלינטר סל שאנחנו מכירים ואוהבים רק מעט שונה.

רשמים אלו הם ממצב סינגל בלבד ולא מולטיפלייר.
Kiwovo
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: ראשון יול' 04, 2010 ב-15:15 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

המשחק נחמד.. אפשר להתגנב ואפשר להרוג
להתגנב יותר קשה מוציא לשון

קפוץ אל:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה