הדף נטען.. המתן בבקשה!

הדף עדיין לא מופיע? לחץ כאן

אינדקס הפורומים של ConSouls
!בדקו איך אתם יכולים לתרום לאתר
 חזרה לאתר  •  אינדקס הפורום  •  צ'אט  •  שאלות נפוצות FAQ  •   חיפוש בפורום  •  רשימת חברים  •  קבוצות משתמשים   •  הרשמה  •  פרופיל  •  התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות  •  התחבר
 PlayStation 4 | הדיון הרשמי צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב
מחבר הודעה
GolanBerlin
חבר צוות
חבר צוות

הודעהפורסם: חמישי פבר' 21, 2013 ב-21:58 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

לא יודע, גם אני לא "נפלתי מהכיסא", אך התרשמתי יותר מאשר ה-Wii U. גם את הוויו ארכוש, אבל רק כאשר יירד המחיר.
EpicShow
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: חמישי פבר' 21, 2013 ב-22:26 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

הם חשפו את הקונסולה החדשה חוץ מהקונסולה, וממה שהספקתי לראות גם מהשלט לא הראו יותר מדי, מרגיש כמו חצי עבודה Neutral
נחמד שחשפו הרבה משחקים אבל..
יכול להיות שצריך לראות את זה על מסך טלוויזיה, אבל לא ראיתי שיפור גרפי שמצדיק באמת קונסולה חדשה, אבל אני מניח שזה טבעי שזה יקרה כשמשיקים קונסולת HD כבר ב2006..
האופציה של הקלטה שהיא חלק מהקונסולה ולא מהמשחקים באמת אחלה, וסה"כ כל מיני פיצ'רים מגניבים ממה שהצלחתי לקלוט היום מהאנטרנט, לא עשיתי מחקר גדול מדי :\
סה"כ נחמד, לא עפתי, החשיפה של הWII U הייתה יותר מרגשת בעיניי, לא רק בגלל שזה נינטנדו, הם יודעים לבנות הייפ כמו שצריך...

אחראי פורום

הודעהפורסם: חמישי פבר' 21, 2013 ב-23:37 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

טוב מחר בבוקר אבדוק את ההכרזה ומה שהם הראו - זה היה שעתיים וקצת ואין לי זמן לזה עכשיו.

האמת אני מאוכזב מזה שהם הכריזו על הPS4 עכשיו, כי זה אומר שהם עובדים על זה כבר שנתיים לפחות וזה מראה כמה הם יצאו פרשים עם התוכנית של 10 שנים לPS3, הם כבר התייאשו ממנה ככל הנראה אחרי 5 שנים וזה בעצם מראה שהם סתם זורקים הצראות לעתיד.

כמובן שלא ארכוש את הPS4, כמובן שזה יכול להתשנות אבל ב99 אחוז לא.

The Out Campaign: Scarlet Letter of Atheism
Anbu
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: חמישי פבר' 21, 2013 ב-23:49 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

ג'ק טרטון אמר שהם לא חשפו את המכשיר כי הם עוד עובדים עליו למרות המפרט שכבר די פורסם. לגבי מחיר הוא אומר שהוא מקווה שזה לא יהיה 600 דולר כמו הPS3 בהשקה שלו.

שחקן אלוף
שחקן אלוף

הודעהפורסם: שישי פבר' 22, 2013 ב-02:08 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

בהחלט מעניין לראות איך הקונסולה תהיה למרות המפרט שלה, שלא עתידי כל כך כמו שהיה ה PS3.
הופתעתי שהקונסולה לא תהיה 4k ורק full HD. זה פחות מתאים לסוני לעשות ככה.

shgadlic
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: שישי פבר' 22, 2013 ב-09:23 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

סוני אוהבים לרדת על קונסולות וחברות אחרות אה? אפילו כאלו שכבר לא בחיים יותר. ג'יזס זה מגעיל.

אז מבחינת ארכיטקטורה זה PC. והם מכניסים 8 GB זכרון מאוחד, השאלה היא כמה נועד למערכת הפעלה, כמה נועד לCPU וכמה נועד לGPU. זה טוב באופן כללי אבל אם החלוקה לא מאוזנת יהיו בעיות, ככל הנראה לא תיהיה אבל.
אז השלט החדש הוא עובד מול מצלמה כמו שבעצם הווימוט עובד לזיהוי מיקום במרחב? YAAA.
רעיון טוב מבחינת הורדה של התוכן במהלך המשחק או שימוש בגיאקי בשביל דמואים ללא צורך בהורדה ככל.

השילבו בין כלל המרכבים כלל חווית סוציאלית כחלק מובנה רחב יותר הוא רעיון טוב. הכוח של המערכת נראה שלא נועד בעיקר למשחקים עצמם - מבחינת כמות פיקסלים - אלא לשלב את כלל המרכיבים של המערכת הסוציאלית ויצירת חוויה זורמת יותר. קודוס להם אבל זה לא שונה מPC כלל. למי שיש PC אין צורך בPS4 כלל, אני בטוח שנראת אמולציות של PS4 במהירות עקב האריכוטקה הPCית שלו וזה מה שמסביר למה אין תמיכה לאחור לכותרי PS3 וזו טעות רצינית מבחינת סוני, קונסולה ייבת להיות עם תאימות לאחור לפחות דור אחד אחורה.

מממ REMOTE PLAY זה בעצם וויU רק הרבה יותר יקר ולא אוט אוף דה בוקס. עדיין לא גורם לרצות לקנות ויטה.
איזה נחמד שצריך לקנות שוב פעם את משחקים מהדור האחרון בלבד בשביל שנוכל לשחק בPS4 על פאקינג קלאוד.

בנוגע למשחקי:
1. קילזון נראה משעמם תיכו.
2. דרייבקלאב נראה משמעם תיכו.
3. אינפפיוס החדש נשמע מעניין בעיקר בגלל הסיפור והביקורת מאחריו נקווה שיעמוד בצפיות.
4. קנאק נראה נחמד ותו לא.
5. WITNESS מהיוצר של ברייד, נראה מעניין ומכיל המון רפרנסים למיסט הישן והטוב רק בעולם שנראה פחות   ראליסטי וצבועני יותר, זה לא משנה את העובדה שזה יוצא למחשב ולIOS גם כן - ולא האקסלוסיביות הזמנית היא רק לגרסת הקוסנות AKA הבוקס החד וכן הוויU במידה וזה יהיה.
6. הכותר החדש של קפקום יהיה בטח מולטי פלטפום ולא הראה הרבה לצערי.
7. WATCHDOGS היה כבר ידוע שיגיע לכלל הקונסולות הדור הבא, יש צפי גם שיגיע לWIIU ואם כן שימוש בוויפד בשביל לבצע האקינג יהנה ענק, בכל מקרה המשחק נראה מדהים לכל פלטפורמה שהוא יגיע אבל אני לא רואה משהו מיוחד בגרסה של הPS4 לעומת גרסאות אחרות שיגיעו.
8. הגעה של דיאבלו 3 לPS4 זה דבר לא חשבתי שיקרה אבל, וזה אבל גדול במיוחד, להשתמש בקונטרולר במקום עכבר, זה בעייתי במיוחד. אבל קודוס לסוני שהצליחה להביא את בליזארד גם אליהם וזה בטוח עקב הארכיטקוטרה ה-X86. דרך אגב זו לא הפעם הראשונה שהם מנסים להביא פרנג'יס שלהם לקונסולות עם FPS מבוסס על סטארקרפט וזה בוטל, נראה מה יקרה בהמשך, עדיין מעניין אבל יש אבל.
9. דסנטני הוא MIXED BAG הארט נראה מעניין אבל עדיין נראה גנרי משום מה, יותר מדי מרגיש כמו היילו, אבל נראה מה יקרה וכמובן זה מולטיפלטפורם אז לא יודע למה שזה יהיה עדיף על הPS4מאשר על הפלטפורמות הבאות, רק בגלל קצת משהו אקסוליבי? יתכן אבל היום כמעט כל גרסה מביאה משהו אקסולסיבי לפלטפומה שבא היא נמצאת. בכל מקרה זה משהו שצריך לעקוב אחריו אבל עדיין לא להיכנס לאקסטזה עליו.

בנוגע להצרת הכוונות של Quantic Dream לגבי אנימציה ראליסטית לגמרי רק אפשרית על הPS4 זה בלושיט, הטכנוליגה של הPS4 קיימת כבר כמה שנים במחשב, זה אומר שעד כה לא באמת ניסו להגיע לרמה כזו של פירוט בדמויות. או שבעצם מה שראינו הוא שמהו שלא באמת יצליחו להגיע אליו במשחק אלא רק בטק דמו - כמו שהיה לנו עם מיילו לקינקט של LIONHEAD.

הקטע של המוב וסצנת החלומות זה גאוני, תמיד רציתי לשחק עם מרינוטות וירטואליות על ידי הזזת השלט שלי \S

סקוור אינקס די פישלו עם טריילר שהוא טק דמו למנוע החדש שלהם, שהיי נחשו מה ראינו אותו כבר לפני E3 האחרון. משהו שאני ממש שנאתי במסיבת העיתונאים הזו - ובתכלס זה כבר קורה בכל מסיבת עיתנואים של כל אחת מהשלוש הגדולות - וזה ההשתפחויות החסרות שחר על משהו שהוא לא הכי מחדש במיוחד זה מראה כמה הנשמה נעלמה במדיום הזה וכמה צריך לרענן את האנשים שחוזרים על אותו חרא כל פעם. כבר קשה לי להיות גאה להיות גיימר כשהכל נהיה מתחנף, חלבי ולא אותנטי בעליל.
בכל מקרה ההכרזה של הוויU הייתה ON PAR עם ההכרזה על הPS4 אבל המסיבה של נינטנדו מE3 האחרון הייתה טובה יותר מההשקה הזו עם כותרים מענינים יותר. בכל מקרה סוני הלכה הפעם לכיוון קצת שונה לא רק RAW POWER וזה טוב, אבל השאלה כמה זה יעלה? אם זה עובר את ה400 דולר אז סוני כנראה תראה הכנסות נמוכות מעבר לקהל המעריצים ההדוק שלה וזה גם לא הכי בטוח.

מאחל לסוני הצלחה אבל בחיית ראבק סוני קצת ענווה, כן אתם יותר ענווים עכשיו מאז הפיסקו של תחילת החיים של הPS3 אבל עדיין לא לרדת לרמה נמוכה של לרדת על המתחרים שלך עם עקיצות קטנות כאלו, זה מעצבן אותי כלקוח.

eran
שחקן אלוף
שחקן אלוף

הודעהפורסם: שישי פבר' 22, 2013 ב-13:18 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

1. זה באמת בלתי אפשרי לסוני לעשות אימולטור פס3?

2. מה כל כך מעניין ב-witness? יש שם עוד משהו חוץ מהמבוכים?
EpicShow
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שישי פבר' 22, 2013 ב-13:37 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

לא נראה לי שיש משהו חוץ מחקירה ומבוכים וחידות עם מבוכים, תאכלס המשחק לא היה מעניין אותי אם לא הייתי יודע שזה של ג'ונתן בלואו אבל זה של פאקינג ג'ונתן בלואו אז אני מת לשחק במשחק הזה ואני כמעט בטוח שאני אהנה מהמשחק הזה..
וחוצמזה הוא נראה ממש יפה...

אחראי פורום

הודעהפורסם: שישי פבר' 22, 2013 ב-14:37 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

שמעתי עכשיו עוד שתי דברים שפשוט הופכים את הPS4 לשיט אחד גדול!
אין! אין תמיכה בדואל שוק 3 - וכמובן 2,1 - רק דואל 4 עובד.
ואין, אני חוזר אין, אפשרות להעביר את כל התוכן שנרכש בPSN לPS3 - כולל כל השמירות (זה כנראה אומר גם הטורפיס שלכם) - לPS4. זאת אורמת כל מה שקניתם עד עכשיו לא יהיה בPS4!

וואו סוני, פשוט וואו.

Yaniryb
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: שלישי פבר' 26, 2013 ב-13:30 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

shgadlic כתב:
ואין, אני חוזר אין, אפשרות להעביר את כל התוכן שנרכש בPSN לPS3 - כולל כל השמירות (זה כנראה אומר גם הטורפיס שלכם) - לPS4. זאת אורמת כל מה שקניתם עד עכשיו לא יהיה בPS4!

וואו סוני, פשוט וואו.

לדעתי השלט עוד ישתנה, כרגע הוא ניראה מכוער מאוד ויכול להיות שהשלט כן יתמך(מקווה לטוב)

לגבי החלק השני של משחקי PSN זה הייה די ברור הרי למה לא הייה ניתן לבצע תמיכה לאחור בPS3? כי הם רצו שנקנה את כל הקולקשנים מחדש במחיר כמעט מלא , אז למה לא לעשות את זה שוב?

תקשיב אני יקטר כאן כמה שבא לי וגם אם בע לי אני יכתוב בשגיות קתיב יש לכ בהיה עם זא?! אם מישהו כאן אכי אוהב את ריימן זה אני ויש לי סכות להגיד כאן מה שבע לי! אז SUPER טמבל תקשיב אני היה מופתה אם יש לך חברים ביכלל אם כל הערות המצבנות שלך סתום! כבר

Wise man once said, put your brain in gear before activating your fingers! Be smart!
I.T.P
מנהל
מנהל

הודעהפורסם: רביעי פבר' 27, 2013 ב-12:23 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

shgadlic כתב:

וואו סוני, פשוט וואו.

זה פשוט לא נכון. אני לא יודע מאיפה אתה מביא את השטויות האלה.

המשתמש פסן שלך הולך איתך, ביחד עם כל הטרופיז. וב100% וודאות אני אומר לך שאם משחקי פס1 / פס2 / מיניז יעבדו, אז גם השמירות שלהם יעבדו, וכשמשחקי פס3 יעבדו דרך גאיקאי, אני בטוח שיהיה משמעות לכך שיש לך אותם על החשבון שלך בפס3, ובטח שבטח שהשמירות יעבדו.

מה שאתה קראת זה פרשנות של Colin Moriarty מIGN לכך Shuhei Yoshida - President of Sony Worlwide Studios אמר שלא יהיה תמיכה טבעית בתכנים של פס3, בין אם הם על דיסק או על דיגיטל.

זה לא אומר כלום לגביי תכנים של פס1 ו2, וזה לא פוסל תמיכה עתידית או תמיכה דרך גאיקאי או תמיכה דרך פסן, וזה ממש לא אומר שאתה תצטרך לקנות דברים מחדש.

סוני הם היחידים שהוכיחו לאורך השנים שהפסן שלהם הוא אבסולוטי ולא הכריחו אותך אף פעם לקנות שום דבר מחדש אם הוא תקף כמו שהוא. משחקי PSP שקניתי דיגיטלית ב2008 עובדים על הויטה שלי בלי שאשלם אגורה, וכנ"ל מיניז שקיבלתי בפס+, ומשחקי פס1 שקניתי. תפסיק לקפוץ למסקנות לפני שיש לך את כל המידע, זה מגעיל ומכעיס, וזה אחד הסיבות שאני כמעט ולא מגיע לפורום הזה יותר.

תפסיקו להיות כאלה קרים וסנובים וחסרי כל תשוקה והערכה, זה הפאקינג תחביב שלכם! קצת שמחה! קצת התלהבות!

וליניב - הפורום לא גודל כי הוא לא קורץ לאנשים מבחוץ, וכי אתה לא מפרסם אותו מספיק, זה בר תיקון בקלות, חבל שכל ההשקעה שלך הולכת על כלום.

Image

Image
shgadlic
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: רביעי פבר' 27, 2013 ב-13:05 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

בנוגע לPSVIST יש לו מין הסתם אמולציה לPSP שיוצרת תמיכה לCPU שלן שהיה משום MIPד. משהו שהויטה בעלת CORTEXA) כמו במכישרי אנדוריד יכול לבצע אמולציה.

מבחינת משחקי PSN נאייטיב לPS3 עקב שהארכיטקטורה השונה אין מצב שיתאפשר אמולציה להם, לפחות לא בזמן הקרוב. כמובן זה חלק מהנושא שאין BC טוזה דבר חשוב בתחילת שנה הראושנה של הקונסולה.

הבעיה של גיימרים מגידרים את עצמם כהארדקור היא שהם חושבים שהם הרוב. שלילי, רוב הלוקחות הן לקוחות קזאולים שחלקם גם נוטים להארדקור, לקוחות כאלו - וחלק מלקותו שהם מוגדרים כהארדקור - אין להם את התקציב לרכוש קונסולה חדשה ולשמור על הישנה או אין להם עניין בכך. לכן תאימות אחורה לדור קודם אחד לפחות זה דבר חשוב. ואני כלקוח חייב לבקר את הנושא.

יתכן ונושא הקישרויות לDS4 בלבד עדין לוטה בערפל, אבל אם סוני רוצים לדוף את הפיצרים החדשים בלבד, זה משהו שיתכן ויהיה ושוב פוגעת בצרכן.
אני לא בעל מניות של סוני, לא מעניין אותי רווחיות מקסימלית של החברה - או של כל חברה אחרת שאני לא הקשעתי בה - ואני מתבונן כצרכן בלבד. ואני אתאונן על פיצרים שנראים לי בעייתים, פיצרים כדון כפתור הSHARE בשלט שנראים לי מיותרים, אני לא מתאונן עליהם מכוון שלא אכפת לי אם יש את האופציה או לא, אקסטורת זה טוב אפילו אם לא אשתמש בהם אבל כאשר מחסירים משהו שאני חושב שהו מהותי זה סיפור אחר.

מצחיק אותי, ליאור, שאתה כועס על זה מבקרים את סוני בצורה כזו כמו שכרגע ביקרתי וטענת על קפיצת למסקנות - למרות שרוב העדויות מובילות לשם - בעדו שאם היה מדובר בחברה אחרת ביקרות כאלו דווקא היו מקובלות על ידך, כמו לדוגמא מחיר מופרז לדעת על קונסולת האחרונות של נינטדנו.

אתה טועה ליאור, הטענות שאני מעלה והביקורת הללו הם כן כי אני בעל תשוקה, אני כן רוצה שיהיה לי גיוון בתעשיה ואני כן רוצה שהחברות הגדלות ישרדו ויציאו את המקסימום שהם יכולים אבל בו זמנית יתנו אותו בעלות האופטימלית לצרכן וכן עם פיצרים מהותים לצרכן - שזה אני וכולכם פה.
הביקרות שלי כלפי סוני היא בגלל שמצד אחד הם הלכו על משהו טוב עם בחירה בארכיטקוטרה קלה לתכנות וקלה לכלל המפתחים, כולל העצמאים, בחירה די אידאלית של רכיבי חומרה, אבל מצד שני בעצם מתעלמים מהדור הקודם שלהם בכך שהמחשה הראשית היא שצרכנים רק יקנו עוד ולא ישדרגו מה שקורה בפלטפורמות אחרות כגון PC, נינטדנו וכן זה היה בדורות קודמים של סוני וMS.
וזה מפריע לי כי אני רוצה שהם יוציאו את המוצר הכי מושלם מבחינת שתי האספקטים הקיימים.

Yaniryb
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: רביעי פבר' 27, 2013 ב-14:36 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

ליאור, אני לא יכנס איתך לוויכוח עקר לגבי הPS4.

מה שכן מעניין אותי ובטוח גם את יניב(SLIM) הוא מה לדעתך אפשר לשפר בפורום?

אם אתה מתכון למבנה הכללי אז רק שתדע שזו הסיבה שאני ועוד רבים אחרים נשארים בפורום כי זו לדעתי הדרך הכי יפה ונוחה שניראת לי.

תקשיב אני יקטר כאן כמה שבא לי וגם אם בע לי אני יכתוב בשגיות קתיב יש לכ בהיה עם זא?! אם מישהו כאן אכי אוהב את ריימן זה אני ויש לי סכות להגיד כאן מה שבע לי! אז SUPER טמבל תקשיב אני היה מופתה אם יש לך חברים ביכלל אם כל הערות המצבנות שלך סתום! כבר

Wise man once said, put your brain in gear before activating your fingers! Be smart!
I.T.P
מנהל
מנהל

הודעהפורסם: רביעי פבר' 27, 2013 ב-15:19 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

Yaniryb כתב:
ליאור, אני לא יכנס איתך לוויכוח עקר לגבי הPS4.

מה שכן מעניין אותי ובטוח גם את יניב(SLIM) הוא מה לדעתך אפשר לשפר בפורום?

אם אתה מתכון למבנה הכללי אז רק שתדע שזו הסיבה שאני ועוד רבים אחרים נשארים בפורום כי זו לדעתי הדרך הכי יפה ונוחה שניראת לי.

אין לי שום בעיה עם המבנה של הפורום (אם כי חסר לו ייחודיות מעניינת, כמו מערכת טאגים מיוחדים או משהו בסגנון, שהוא יותר מסתם פוסט קאונטר), הבעיה שלי זה עם ה"זקנה" של הפורום שנובעת מזה ש99% מהמשתמשים בו הם משתמשים קבועים, שמגיעים אליו רק כי הם כבר מכירים אותו.

אני לא מרגיש שיש תנועה חדשה בפורום, ואני מרגיש שיש מעט מאוד אנשים שיש להם תשוקה אל הקונסולה שאני מעוניין בה (ויטה, פס3/פס4).

דווקא בקטע הזה חסר לי קצת את רונן. הוא היה דביל, דיקטטור, סנוב וגרביל בכלליות, אבל גם היה לו המון תשוקה.

אם רוצים שהתנועה בפורום תגדל, צריך לעבוד קשה על לפרסם אותו בחוץ, וכרגע זה ממש לא קורה.

Image

Image
I.T.P
מנהל
מנהל

הודעהפורסם: רביעי פבר' 27, 2013 ב-15:19 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

לגביי מה שאיתי אמר והפס4 אני אגיב מאוחר יותר.

Image

Image
הצג הודעות מלפני:      
פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב

קפוץ אל:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה