הדף נטען.. המתן בבקשה!

הדף עדיין לא מופיע? לחץ כאן

אינדקס הפורומים של ConSouls
!בדקו איך אתם יכולים לתרום לאתר
 חזרה לאתר  •  אינדקס הפורום  •  צ'אט  •  שאלות נפוצות FAQ  •   חיפוש בפורום  •  רשימת חברים  •  קבוצות משתמשים   •  הרשמה  •  פרופיל  •  התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות  •  התחבר
 PlayStation 4 | הדיון הרשמי צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב
מחבר הודעה
Yaniryb
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: רביעי פבר' 27, 2013 ב-16:19 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

I.T.P כתב:
Yaniryb כתב:
ליאור, אני לא יכנס איתך לוויכוח עקר לגבי הPS4.

מה שכן מעניין אותי ובטוח גם את יניב(SLIM) הוא מה לדעתך אפשר לשפר בפורום?

אם אתה מתכון למבנה הכללי אז רק שתדע שזו הסיבה שאני ועוד רבים אחרים נשארים בפורום כי זו לדעתי הדרך הכי יפה ונוחה שניראת לי.

אין לי שום בעיה עם המבנה של הפורום (אם כי חסר לו ייחודיות מעניינת, כמו מערכת טאגים מיוחדים או משהו בסגנון, שהוא יותר מסתם פוסט קאונטר), הבעיה שלי זה עם ה"זקנה" של הפורום שנובעת מזה ש99% מהמשתמשים בו הם משתמשים קבועים, שמגיעים אליו רק כי הם כבר מכירים אותו.

אני לא מרגיש שיש תנועה חדשה בפורום, ואני מרגיש שיש מעט מאוד אנשים שיש להם תשוקה אל הקונסולה שאני מעוניין בה (ויטה, פס3/פס4).

דווקא בקטע הזה חסר לי קצת את רונן. הוא היה דביל, דיקטטור, סנוב וגרביל בכלליות, אבל גם היה לו המון תשוקה.

אם רוצים שהתנועה בפורום תגדל, צריך לעבוד קשה על לפרסם אותו בחוץ, וכרגע זה ממש לא קורה.

אתה שוכח שזה פורום של נינטנו בתחילתו ומה לעשות רוב האנשים מתענינים בה ולווא דבקה במתחרות, כמו שאתה יכול לראות יש עוד פורומים של שאר הקונסולות והמחשב האישי.
אתה רוצה להביע את הטעם האישי שלך דבקה לPS3 אין שום בעיה וזה אפילו מבורך אבל אל תצפה לאותה אהדה כלפי סוני כמו לנינטנדו אתה לא בפורום הנכון. למרות זאת כל השקעה היא מבורכת

שים לב שכל שאר הפורמים של הגדולים נפלו (אני לא אנקוט בשמות) והם די שממה כרגע או לחלופין מקום של ספאם בלבד.

לגבי רונן, אין על מה לדבר הוא לא יחזור לפה כי בכל שהבחור השאיר חותם זה תמיד הייה שלילי , בהתחלה הייה משקיע המון בכלל הפורום, אבל לאחר תקופה הייה משקיע רק בדברים של עצמו ופוגע בכל חלקה אחרת.
לי אישית אין ריב איתו אבל מה שהוא עשה לאנשים אחרים פה כולל הטרדות מיניות הן לא לענין .

תקשיב אני יקטר כאן כמה שבא לי וגם אם בע לי אני יכתוב בשגיות קתיב יש לכ בהיה עם זא?! אם מישהו כאן אכי אוהב את ריימן זה אני ויש לי סכות להגיד כאן מה שבע לי! אז SUPER טמבל תקשיב אני היה מופתה אם יש לך חברים ביכלל אם כל הערות המצבנות שלך סתום! כבר

Wise man once said, put your brain in gear before activating your fingers! Be smart!
I.T.P
מנהל
מנהל

הודעהפורסם: רביעי פבר' 27, 2013 ב-16:26 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אני מודע לזה שהפורומים הגדולים האחרים בישראל הם גם שממה. וזה מאוד מרגיז, כי כן יש אנשים בארץ שמשחקים בדברים האלה, ובטוח שהם נפגשים עם חברים ומשחקים עם חברים, אז מה שזה אומר לי זה שהפורומים בארץ הם כשלון (טכני, שיווקי, רעיוני, אני לא יודע בדיוק), ולכן אנשים לא משתמשים בהם.

אני חושב שעם קצת פרסום אפשר להלחם בתופעה הזאת ולהביא אנשים חדשים. אבל כרגע זה לא קורה.

ועם כל הכבוד שזה פורום של נינטנדו, נינטנדו זה לא הכל בחיים. אני בעצמי חובב גדול של נינטנדו, אם כי בשנים האחרונות אני מאוד נגד המגמה שלהם של עצלנות בפיתוח חומרה ומערכות הפעלה ותשתית און ליין של תחילת שנות ה2000, ולכן לא קניתי עדיין שלושדיאס ולא וייו.

Image

Image
Slim
מנהל אתר
מנהל אתר

הודעהפורסם: רביעי פבר' 27, 2013 ב-17:03 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

מסכים שבהחלט יש עוד עבודה לעשות מבחינת פרסום וגם יש לי הרבה תוכניות לשיפור והרחבת האתר והפורום, שזה כולל
מערכת פרופילים משופרת עם  הישגים (אולי גם רמות כלשהן שנקבעות ע"י ניקוד שונה) ואפשרויות חדשות ונוספות, באמת הרבה דברים שווים.  Smile
בעיקר מה שחסר לי זה זמן (העבודה והלימודים יחד תופסים הרבה זמן מהיום שלי, ככה שאין לי זמן כרגע כפי שהיה לי בעבר אם כי ייתכן
שבפעם הראשונה מאז תחילת התואר אני לא אקח בקיץ הזה קורסים וזה יכול לפנות לי הרבה זמן לדברים כאלו).

מה שכן יכול מאוד לעזור - בכל זמן ודי בקלות, זה עזרה שלכם, של הקהילה שלנו ושל כל גולש שאוהב את המקום ואת מה שיש לנו פה
ורוצה לעזור ולקדם את האתר והקהילה, אפשר לספר ולהביא חברים כמו שמדי פעם אנשים עושים, אפשר לפרסם באתרים חברתיים
מדי פעם לינקים וגם באתרים\פורומים\קהילות אחרות, לא כל אחד חייב להשקיע בזה הרבה, אם כל אחד יתרום את חלקו בפרסום זה יכול
לעשות פלאים ולהרחיב את הקהילה במהירות. Smile

כמובן שאם יש צורך במשהו כמו באנרים וכו' אני כמובן אשמח לספק

נ.ב
אמנם התחלנו מפורטל נינטנדו ובהחלט יש פה הרבה חובבי נינטנדו אבל באמת שהיום אין פה הפלייה, אנחנו מסקרים את כל הקונסולות
גם באתר יש לנו הרבה חדשות שקשורות ל-X360 ול-PS3 וגם מבחינת ביקורות יש המון ל-PS3. Smile
וגם מבחינת הפורומים יש שיוויון סה"כ ופורום פלייסטיישן הוא בין הפעילים אצלנו, אבל גם זה תלוי בכם, ככל שחברי הקהילה
יפתחו יותר דיונים ויגיבו יותר זה גם מעודד יותר פעילות של אחרים ויכול לעזור למשוך עוד חברים חדשים

אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: חמישי פבר' 28, 2013 ב-12:27 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

לפי kotaku הPS4 לא יתמוך יותר בהשמעת CD או SACD (הPS3 תמך בזה), זה אמנם חבל אך אני לא חושב שיש כמות אנשים מספקת שיצריך את שמירת הפונקציונליות הזו אם זה אומר שעלות יצור\מוצר יהיה גבוה יותר.

http://kotaku.com/5986172/

The Out Campaign: Scarlet Letter of Atheism
I.T.P
מנהל
מנהל

הודעהפורסם: חמישי פבר' 28, 2013 ב-13:09 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

shgadlic כתב:
לפי kotaku הPS4 לא יתמוך יותר בהשמעת CD או SACD (הPS3 תמך בזה), זה אמנם חבל אך אני לא חושב שיש כמות אנשים מספקת שיצריך את שמירת הפונקציונליות הזו אם זה אומר שעלות יצור\מוצר יהיה גבוה יותר.

http://kotaku.com/5986172/

השתמשתי בפונקציונאליות הזאת לעיתים רחוקות מאוד. יצא לי כמה פעמים לעשות RIP לCD בעזרת הפס3, וזה היה מאוד נוח, כי הוא חיפש באינטרנט את הדיסק ושייך את השמות הנכונים ומידע מלא לכל השירים (עשיתי את זה עם סאונדטרקים שקיבלתי עם דארק סולס ועם קת'רין)

אבל זה ממש לא פונקציונאליות שתהיה חסרה לי. בשביל זה יש מחשב / פס3, וגם ככה אין לי הרבה דיסקים של מוזיקה.

הבנתי שהסיבה לזה זה בגלל שזה סוג קריאה שונה (Constant bitrate, variable speed זה מה שהבלו ריי משתמש בו, בעוד שלייזר של דיסקים זה Constant Speed, Variable bitrate או משהו בסגנון) וזה אומר שצריך להכניס סוג נוסף של לייזר לכונן בשביל לאפשר תמיכה בזה.

Image

Image
shgadlic
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: חמישי פבר' 28, 2013 ב-14:00 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אכן זו ככל הנראה הסיבה.
סיבה נוספת אולי היא גם רשיונות של תכונות הנלוות לכך שפשוט לא משתלם לוהסיף.

בספק אם זה מה שיגרום לאנשים לא לרכוש את הקוסנולה. ה-BC זה הדיל ברייקר להרבה אנשים לדאבוני.

shgadlic
אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: שישי מרץ 01, 2013 ב-12:38 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

נכנסתי לZAVVI היום וראיתי שהם כבר מפרסמים מכירות מוקדמות לPS4 וכותרים.
עלות PS4 שם היא 400 פאונד וכל משחק 70 פאונד.
זה לא מעודד כל כך מבחינת המחירים למרות שמן הסתם הם השערות של צוות החנות אבל יכול להיות שזה יתן לנו אינדקציה לעלויות הקרבות באופן יחסית. אם אכן הקוסנולה תעלה 400 פאונד, זאת אומרת שהיא תעלה בארה"ב לפחות 500 דולר אם לא יותר וכן 500 אירו בשאר אירופה.
הבעיה האמיתית שלי היא המחירים למשחקים ולא לקונסלה. כן אני ציפתי שהקונסולה תעלה לפחות 450 דולר אם לא 500 - מה שלדעתי יכול לפגוע במכירות לטווח הרחוק.
אם המחירים למחשקים אכן יהיו בסביבות המחירים של 70 פאונד זה אומר שכל משחק יעלה כ90 אירו\90 דולר!
בתכלס אם מסתכלים על מחרים של כותרים לPS4 באמזון האמריקאי רואים שהצפי הוא ל100 דולר משחק בגרסה רגילה.

לאן אנחנו הולכים עם זה? זה פשוט מטורף. עכשיו אני מניח זה יהיה סטנדרט תעשייתי ולא רק אצל סוני אם אכן תיהיה עליה כזו במחירים. מאד אבל מאד מקווה שזה לא יתממש.
לשם השוואה קונוסלה האוייה שמבוססת על אנדרויד עולה 100 דולר באמזון.

אין הצדקה לעלות כותר במחיר הנ"ל אם אכן זה הכיוון.

Slim
מנהל אתר
מנהל אתר

הודעהפורסם: שישי מרץ 01, 2013 ב-13:39 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

האמת שאני מניח שהם סתם "לוקחים" כרגע מחיר גבוה, וכפי שתמיד כתוב - בסוף יחייבו את הרוכשים במחיר הנמוך ביותר
שיהיה בהשקה, כלומר הם שמו בכוונה מחיר גבוה יותר ליתר ביטחון כי אין כרגע מידע כלשהו על המחיר של הקונסולה ועדיף
להוריד אותו ולחייב את המזמינים מראש בפחות כסף כפי שהם מתחייבים מאשר להעלות את המחיר ולחייב ביותר :X

אחראי פורום
אחראי פורום

הודעהפורסם: שישי מרץ 01, 2013 ב-14:45 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אכן אני לוקח זאת בחשבון אבל זו קפיצת מחירים גדולה מאד ולדעתי יש צפי למכירת כותרים בעלות של 70 דולר לפחות, המחירים הללו הם מתחלים להיות מוגזמים מאד.
זה כיוון כללי שהתעישה הולכת אליה ולדעתי אנחנו כצרכנים צריכים להיות מודאגים, הPS4 היא הסנונית הראשונה בזה.
אני גם לא מאשים את סוני באופן בלעדי בכל הנוגע לעליות מחרים של כותרים, הם רק עוד חלק מהבעיה הכללית של התעישה הזו ולאן שהיא נעה.

GolanBerlin
חבר צוות
חבר צוות

הודעהפורסם: שישי מרץ 01, 2013 ב-15:16 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

ליאור, אני כעקרון מסכים איתך כמעט על כל מה שאמרת על ה-PS4, אבל גם אני ראיתי כתבות על זה שה-PS4 לא תתמוך ב-DualShock 3 ושלא תוכל להעביר את ה-PSN שלך מה-PS3 ל-PS4. אני לא חושב שזו שטות.

ואני מסכים איתך לגבי מה שרשמת על נינטנדו.אני ואתה היחידים שחושבים ככה, חחח.

ויניר, רונן מעולם לא הטריד מינית אף אחד. אני עדיין בקשר איתו, ואני מכיר אותו מעולה.
eran
שחקן אלוף
שחקן אלוף

הודעהפורסם: שישי מרץ 01, 2013 ב-20:43 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אני חושב שיש פה מספיק אנשים אבל אין על מה לדבר
לדגומא כשגולן פתח נושא על תקרית שהייתה לו תוך שניה נהיו שם שלוש עמודים.

חוץ מזה עם הסידור של הפורום קשה לדעת איפה יש הודעות חדשות
אני חושב שסידור כמו בNEOGAF יקפיץ קצת את ההודעות
עכשיו הפורום מפוצל למלא פורומים קטנים ולא חושב שיש הצדקה יחסית לכמות ההודעות
אפשר לדוגמא לאחד את אוף טופיק ודיון כללי שקצת קשה להבדיל בינהם
ואת פורום ווי ופורום DS לאחד לפורום נינטנדו
מה דעתכם?

חוץ מזה צריך להחזיר את רונן
I.T.P
מנהל
מנהל

הודעהפורסם: שבת מרץ 02, 2013 ב-12:50 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

זה שלא תהיה תמיכה בדואלשוק 3 זה ברור והגיוני, וציפיתי לזה לחלוטין. עצם זה שיש תמיכה כלשהי בשלטים הישנים זה נחמד מאוד (במוב).

לגביי מודל מחירים, זה טמטום של זאבי, ואל תתייחס לזה. אייג'יאן דיברו עם נציג של סוני על מחירי משחקים (לא זוכר אם זה היה Shuhei או Jack Tretton או מישהו אחר והוא אישר שהמחירים ינועו בין 0.99$ ל60$.

אם תחפש, תמצא בשניה את הכתבה.

Image

Image
EpicShow
שחקן גיבור
שחקן גיבור

הודעהפורסם: שבת מרץ 02, 2013 ב-12:59 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

גם לפני ההשקה של ה3DS אני זוכר שאתרים הציעו פרי אורדר במחירים מופקעים, זה תמיד ככה, אין סיבה בכלל להסתכל על זה..
אני גם זוכר שלפחות באחד האתרים היה רשום גם שאם המחיר ישתנה אז מי שהזמין מראש ישלם את המחיר הנמוך יותר...

אחראי פורום

הודעהפורסם: שבת מרץ 02, 2013 ב-19:07 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

מצאתי את הכתבה ואכן טרנטון אומר זאת, מקווה שזה לא ישתנה עקב חזריות מצד המפתחים - זה כבר קרה בעבר.

GolanBerlin
חבר צוות
חבר צוות

הודעהפורסם: שני מאי 06, 2013 ב-21:26 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

שימו לב, סוני הודיעה כי השבוע הזה אנו צפוי להיחשף משחק חדש.
הצג הודעות מלפני:      
פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב

קפוץ אל:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה