הדף נטען.. המתן בבקשה!

הדף עדיין לא מופיע? לחץ כאן

אינדקס הפורומים של ConSouls
!בדקו איך אתם יכולים לתרום לאתר
 חזרה לאתר  •  אינדקס הפורום  •  צ'אט  •  שאלות נפוצות FAQ  •   חיפוש בפורום  •  רשימת חברים  •  קבוצות משתמשים   •  הרשמה  •  פרופיל  •  התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות  •  התחבר
 מחפש משחק ל 3DS צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם

פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב
מחבר הודעה
DadusH
שחקן עם עתיד
שחקן עם עתיד

הודעהפורסם: שלישי אפר' 16, 2013 ב-01:36 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

היי חברים Smile

את האמת הייתי פעיל מאוד בפורום לפני כמה שנים טובות וזה פעם ראשונה שאני כותב פה אחרי הרבה זמן בעיקר בגלל שקניתי את ה Nintendo 3DS.. ואת האמת אין כמו הקונסולות והמשחקים של Nintendo.. Smile

אז בקיצור, קניתי את המכשיר שלי יחד עם הSuper Mario 3D Land שהוא משחק ממש טוב ואני נהנה ממנו.

ואני מחפש לקנות עוד משחק שיש לו Gameplay ממושך ולא משחק של Campaign וגמרנו, ומומלץ מאוד אם יש לו אונליין טוב ומהנה (בסגנון הקארט ב DS או המטרויד אז ב DS גם שהיו לדעתי משחקים פשוט כיפיים ברמות אחרות ברשת)

אז לפי מה שחקרתי ההתלבטות שלי היא בין Mario Kart 7 ו Kid Icarus שלשניהם שמעתי שיש אונליין טוב.. אני גם מחפש משחק שעדיין יש לו קהילה באונליין כמובן גם היום ובגלל זה אני פונה אליכם..

אשמח מאוד אם תתנו לי המלצה גם בלי קשר להתלבטות...

המון תודה! Smile

ד"א מי שרוצה ה FC שלי הוא 8423 - 7170 - 1177
biggoron
חבר צוות
חבר צוות

הודעהפורסם: שלישי אפר' 16, 2013 ב-08:00 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

הי דור,
שנים לא דיברנו, ברוך שובך ^_^

למריו קארט יש אחלה און ליין, אבל לדעתי יש לקיד איקרוס יותר מה להציע כי הוא בסגנון סמאש
מבחינת הדברים שאפשר להשיג בו, כמו גביעים ונשקים חדשים ועוד.

אם אתה שוקל את מריו קארט ברצינות אז אולי גם סטאר פוקס 64 ל-3דיאס יעניין אותך, רק שתדע שבו
אין יותר מדי מה לעשות מבחינת הסיפור, גג שבוע וזה די נמאס.

משחקים אחרים עם און ליין טוב הם Fire Emblem: Awakening שיצא ממש עכשיו, אסטרטגיה בתורות עם און ליין לא רע לפי מה ששמעתי.

ויש משחקי פוקימון כרגיל, שלא צריך להרחיב, מלבד העובדה שיוצאים עוד 2 חדשים ממש בקרוב

DadusH
שחקן עם עתיד
שחקן עם עתיד

הודעהפורסם: שלישי אפר' 16, 2013 ב-11:43 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

biggoron כתב:
הי דור,
שנים לא דיברנו, ברוך שובך ^_^

למריו קארט יש אחלה און ליין, אבל לדעתי יש לקיד איקרוס יותר מה להציע כי הוא בסגנון סמאש
מבחינת הדברים שאפשר להשיג בו, כמו גביעים ונשקים חדשים ועוד.

אם אתה שוקל את מריו קארט ברצינות אז אולי גם סטאר פוקס 64 ל-3דיאס יעניין אותך, רק שתדע שבו
אין יותר מדי מה לעשות מבחינת הסיפור, גג שבוע וזה די נמאס.

משחקים אחרים עם און ליין טוב הם Fire Emblem: Awakening שיצא ממש עכשיו, אסטרטגיה בתורות עם און ליין לא רע לפי מה ששמעתי.

ויש משחקי פוקימון כרגיל, שלא צריך להרחיב, מלבד העובדה שיוצאים עוד 2 חדשים ממש בקרוב

תודה דקל חח פעם אחרונה שדיברנו היה באמת במפגש פורום ברמת גן..  חחח

תגיד גם לקיד וגם לקארט יש עדיין אונליין פעיל שיכול להעסיק הרבה זמן? כאילו מבחינת קהילה פעילה
אני ממש מתלבט ביניהם חחח
SexyPenguin
שחקן מתקדם
שחקן מתקדם

הודעהפורסם: שלישי אפר' 16, 2013 ב-15:42 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

יש לי גם קיד איקרוס וגם MK7 והאונליין של MK7 עדיין מעסיק אותי עד היום והוא כנראה ימשיך להעסיק אותי עד שיהיה משחק שיחליף לי את מריו קארט. שניהם מעולים, אבל מבחינת הזמן שכל אחד מהם שורד מריו קארט שורד יותר זמן (ובכללי לא כלכך התחברתי לאונליין בקיד איקרוס)

שחקן עם עתיד

הודעהפורסם: שלישי אפר' 16, 2013 ב-18:33 הגב עם ציטוטחזרה למעלה

אוקי תודה רבה! Smile

וסתם שאלה שלא קשורה חח

יש לי 3DS אירופאי, תחת איזו מדינה אתם בד"כ נרשמים?
הצג הודעות מלפני:      
פורום זה נעול, אתה לא יכול לפרסם, להגיב או לערוך נושאיםנושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב

קפוץ אל:   

צפה בנושא הבא
צפה בנושא הקודם
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה